או חייגו עכשיו: 052-9097921

לוגו קיסר ים > בלוג > חתונה מול הים

אין מקום מרגיע וממלא כמו הים, ולכן כדאי מאוד יהיה לשקול אופציה של חופה וקידושין לצד הרוח והגלים

במאמר זה נציג מספר קטן של סיבות, מדוע זהו מקום מועדף על הרבה מאוד מהזוגות שמחפשים את "התפאורה הטבעית של אלוהים"

חתונה היא חלום ילדות של כל ילדה:

חלום עליו היא גדלה, מדמיינת אינספור רגעים ומחכה לרגע בו תישלף הטבעת והיא תהיה בדרכה להגשמת החלום. מאחר ומדובר בחלום ילדות, נוצרה הילה סביב אירוע החתונה – אירוע חד פעמי שצריך להיות לא פחות ממושלם. תמיד עולה המחשבה בין בני הזוג איך לייצר אירוע מיוחד, בלתי נשכח וכזה שייזכר לדורות. הנטייה היא מיד לחשוב בגדול: פירוטכניקה, אטרקציות באירוע, שמלה יוקרתית ושלל הוצאות שלא תמיד נחוצות על מנת להפוך את אותו חלום ישן לאירוע כזה שיצדיק את היותו אירוע של פעם בחיים.

 

חתונה מול הים:

במקום לברוח בדמיון למחוזות רחוקים, לשכור ספקים שיספקו בידור לאורחים ולנסות לחשוב מחוץ לקופסא על מנת להפיק את חתונות החלומות, אתם יכולים פשוט לעשות דבר אחד: ליהנות ממה שכבר קיים ומוגש לנו בטבעיות. חתונה מול הים הופכת את אירוע החתונה שכבר במהותו הינו ייחודי לחוויה מרגשת ובלתי נשכחת גם לכם, הזוג העתיד להתחתן, וגם לאורחים היקרים שלכם. "חתונה מול הים" – מה זה בעצם אומר ומה היתרונות?

 

תפאורה ייחודית:

הים התיכון ידוע ביופיו עוצר הנשימה ובאווירה אותה הוא משרה על הצופים והשוהים בו. זיקוקים, פירוטכניקה או כל אטרקציה אחרת אשר נעשה בה כיום שימוש בחתונות לא יכולה להתחרות עם התפאורה הטבעית שלא עושה כלום על מנת להיות יפה, אך עושה הרבה בלא מודע. הגלים המתחלפים, ניחוח הים המשכר והרוח המלטפת הינם פס הקול של חתונתכם ויהפכו אותה לכזאת שתיחקק בלבכם.

 

סמל הרומנטיקה הנצחי:

אין זוג שבפגישותיו הראשונות לא ערך דייט בים. הים נחשב מאז ומתמיד וגם כיום כסמל לרומנטיקה, אהבה ואושר. אנחנו לא יכולים להעלות על דעתנו דבר מרגש יותר מאשר להתקדש בטקס החתונה במקום הנושא על דגלו את סמל הרומנטיקה והאהבה. אנחנו רואים בכך מעין סגירת מעגל וחיבוק האהבה והרומנטיקה במקום בו היא נוכחת תמיד. דמיינו את טקס החופה שלכם אל מול גלי הים התיכון. זה לא חלום…

 

אוויר שאין דומה לו:

"אין כמו האוויר הצלול שיש בים" – כמה פעמים שמענו את המשפט הזה? אינספור פעמים כנראה, ולא בכדי. האוויר בים הינו אוויר צלול שרק עצם נוכחותו משרה אווירה של רוגע ושלווה. דמיינו את אירוע החתונה שלכם נערך בגן אירועים המשקיף אל הים התיכון ומחובק על ידי אוויר צח 365 ימים בשנה. נקודה זו משמעותית בעיקר בחתונות הקיץ כאשר הלחות בשיאה ובהמון מקרים מזג האוויר המכביד מעיק גם על החגיגה. בחתונה שכזו, מול הים, הנכם יכולים להסיר דאגה מלבכם.

 

חיבור לטבע:

בעידן שלנו, בו אנחנו נשענים בשגרת היום שלנו על הטכנולוגיה ועסוקים במירוץ אל החדשנות, חתונה מול הים מאפשרת התרפקות נוסטלגית וחיבור אל הטבע מהמקום הכי טהור ונקי. גלי הים ישירו לצליל אהבתכם והנוף עוצר הנשימה הוא התפאורה המושלמת לחגיגתכם.

צרו קשר

טלפון:052-9097921

הגן הלאומי קיסריה

info@caesaryam.com

צור קשר

בואו נדבר על שמחות

חייגו עכשיו: 052-9097921

הודעה
חיוג
ניווט