טלפון

יתרונותיו של מטבח שף באולם אירועים לעומת קייטרינג חיצוני

לכל אדם יש כמה רגעים מכוננים בחייו, אין ספק שיום חתונתו הוא אחד מהם. ככזה, קיימת הקפדה יתרה, ובצדק, על כל הפרטים הקטנים באותו יום.

העלות הכלכלית של חתונה היום לא מתירה מקום לספק: ברגע שמשקיעים כל כך הרבה כספים על יום אחד, או יותר נכון על ערב אחד בלבד, הדקדוק של הפרטים מתעצם וכל דבר מקבל משקל משמעותי.

אחד הדברים הראשונים שזוג מחליט עליו כחלק מהמירוץ לחתונה המושלמת הוא המקום, אשר צריך להתאים לאופי הזוג ולשרת את השאיפות הכוללות שלו בנוגע לחתונה. המקום שנבחר על ידי הזוג צריך להלום את האלמנטים העיצוביים, את האופי של האירוע ואת האורחים המיועדים של הזוג. פרט חשוב לא פחות, ואולי אף יותר מכל המצוין לעיל הוא האוכל המוגש באירוע. שהרי מרבית האורחים זוכרים שלושה דברים עיקריים: איכות האוכל, איכות האלכוהול ואת הכלה המיועדת כמובן.

 

לכן, בעת בחירת מקום לאירוע המיוחד שלכם זכרו לשים דגש מיוחד על איכות וטיב המזון המוגש. אבל כאן הסיפור מתחיל להסתבך מעט, שהרי ערב טעימות המזון במקום בו בחרתם יגיע רק אחרי שסגרתם עסקה עם בעלי המקום. אם זה מקום שביקרתם בו בעבר, או אנשים בעלי טעם דומה לשלכם ביקרו בו ויש לכם ביקורת מהימנה על המקום – מעולה. אך עדיין, חשוב לזכור כי אוכל הוא סוג של אופנה והוא מתחדש ומתחלף אחת לתקופה, כך שהביקרות חייבת להיות עדכנית כדי להיות רלוונטית.

 

אז מה עושים במידה ומצאת מקום שאתם ממש אוהבים אבל אין לכם מושג בנוגע לטיב ואיכות המזון? הפתרון הראשון והמובן מאליו הוא התייעצות עם אנשים שמכירים, האינטרנט הוא מקום נפלא להתחיל בו. פתרון שני וחשוב מאוד הוא בחירה במקום המציע מטבח שף ולא עובד עם הסעדה חיצונית או מטבח סטנדרטי.

 

מטבח שף תמיד יגיע עם אבזור מתקדם שיוכל להפיק מנות מנצחות שהאורחים שלכם לא ישכחו, אבל גולת הכותרת היא השף עצמו שמנצח על כל האבזור. מטבח שף בקיסר ים אולם אירועים בקיסריה מגיע עם תווית ועם הבטחה שלצד השני יש אינטרס ברור לקיים.

 

קייטרינג שף באירועים הפך להיות רף לגיטמי שזוגות לא מתפשרים עליו, ולראייה – יותר ויותר שפים בעלי ניסיון עשיר ורב חוברים לאולמות אירועים והופכים ערבי חתונה, בר מצווה או כל אירוע משמח אחר לחוויית טעמים ברמה גבוהה. ההסעדה במקום תעניק לכם חוויה אישית שתקלע לטעמכם האישי. בשונה מקייטרינג סטנדרטי, מטבח שף יציע לכם פלטה רחבה של טעמים.

במקרים מסויימים ניתן להזמין קייטרינג לאירועים חיצוניים כך שבמידה והמיקום לא תואם לכם מבחינה גיאוגרפית תוכלו לבצע הזמנת קייטרינג לאירוע שלכם וליהנות מקייטרינג שף איכותי, טעים ויצירתי בכל מקום.

אל תתפשרו על פחות, היזכרו באירועים שהוזמנתם אליהם ותיווכחו לדעת באיזו קלות אתם זוכרים אם האוכל היה טוב או לא. כדי לספק לאורחים שלכם ולעצמכם חוויית טעמים בלתי נשכחת מטבח שף איכותי הוא בדיוק הפתרון.