וואטסאפ

חופה על הים ב"קיסר ים"

אולי כעת נכנסתם אל נעליהם של חתן וכלה נרגשים, אך הייתם גם לא אחת אורחים באירועי החתונה. כפי שחוויתם בעצמכם, שיא האירוע המגיע בדמות החופה, היה נערך או בגן חביב או בתחום אולם סגור, כאשר ההתרגשות היחידה שהייתה נוכחת הייתה בעקבות הקירבה והאהבה הגדולה שלכם אל הזוג שעמד תחת החופה. עם "קיסר ים" - אולם אירועים בשרון, החופה שלכם לא רק הולכת להיות שיא האירוע, אלא היא מגלמת בתוכה גם התרגשות גדולה שמחכה לאורחים שלכם והם אפילו לא יודעים עליה. החופה שלכם הולכת להיות על הים ולהגדיר מחדש מה היא רומנטיקה.

מה המקום הרומנטי ביותר בשבילכם?

לא מעט זוגות מכתירים את הים כמקום הרומנטי ביותר עבורם. אכן, הים מייצר אווירה ייחודית המבוססת על גלים אינסופיים, שקיעה מרהיבה וחול זהוב מלטף. הרומנטיקה הרבה של הים הביאה אתכם לא אחת לחגוג ערבים רומנטיים בו, ואולי אפילו להפוך בו מאורסים. האם חשבתם כי תוכלו לקחת את האהבה שלכם הכי קרוב שאפשר אל חוף הים? עם "קיסר ים" - גן אירועים בשרון, אתם רק צריכים להגיד "כן". מכאן והלאה? אנחנו דואגים לכם לחופה כמו שתמיד חלמתם!

מתקדשים על חוף הים:

כשאתם רוצים לחגוג חתונה בקיסריה, אתם מצפים לאיכויות אחרות שאין במקומות אחרים. יחד עם זאת, לא כל אולמות אירועים בשרון יכולים להעניק לכם את מה שאנחנו יכולים. בעוד ישנם מתחמים בהם ישנה תצפית אל הים, אנחנו מאפשרים לכם לערוך את טקס החופה שלכם על חוף הים! דרך גן האירועים שלנו ישנה גישה אל חוף הים – משם יצאו כל האורחים שלכם לראות אתכם משנים סטטוס מ"מאורסים" ל"נשואים". כל חלק  באירוע שלכם תורם לשלם בכללותו, אך אין כל ספק כי הכבוד הגדול שמור לאותם רגעים מרגשים בחופה.

חוויה יוצאת דופן לאורחים שלכם:

כשהאורחים שלכם מגיעים אל גן אירועים בקיסריה הם לא יודעים מה מצפה להם. לצד היותכם זוג שעתיד להתחתן, אתם גם מארחים את מיטב האורחים שלכם באירוע, כך שחשוב לכם להיות מארחים למופת. הדרך שלכם לרגש את האורחים שלכם לא עוברת רק דרך אוכל משובח ומשקאות איכותיים, אלא גם דרך חלקי האירוע השונים כשבראשם טקס החופה שלכם. בעוד הם מצפים לטקס סטדנרטי שהם ראו כבר קודם לכן, אתם תפתיעו אותם עם חופה הנערכת על חוף הים. אם המטרה שלכם היא שהאורחים שלכם יתרגשו ויזכרו את האירוע שלכם גם הרבה אחרי סיומו – הרי שאתם בדרך הנכונה.

אהבה אל מול השקיעה:

אז מה מצפה לכם בטקס החופה על הים עם חתונה קטנה בחסות "קיסר ים"? מנגינה מלודית של הגלים המתחלפים, תאורה רומנטית בדמות השקיעה הזוהרת וגלים של אהבה שלעולם לא נגמרים בחסות קהל האורחים הנרגש שלכם. אם עד היום מראות שכאלו היו מתועדים רק בסרטים, כעת אתם מעתיקים למציאות את החוויה הייחודית של שבירת הכוס ושבועת אהבה בטקס החופה המרגש שלכם. חתונה בשרון איתנו תעניק לכם רגעים מרגשים שילוו אתכם לכל החיים!

שוברים את הכוס ומתחילים בחגיגות:

רגע אחרי שהכוס תישבר וירדו הדמעות האחרונות של ההתרגשות הגדולה, נחזור בחזרה אל הגן אל קול שריקת הפתיחה: מתחילים לחגוג! אנחנו מחכים לכם עם ארוחת חתונה משובחת שתוסיף רובד נוסף של התרגשות אצל האורחים שלכם, ומיד לאחריה מסיבת החתונה המבוססת על מוסיקה טובה ורחבת ריקודים. הגן שלנו לא מבקש להיות כמו כל גני אירועים בקיסריה, אלא להעניק לכם טעם אחר ויוצא דופן שיהפוך את האירוע שלכם לייחודי ושונה מכל השאר! החופה על הים, מטבח השף והחומר האנושי בגן שלנו הופכים אותנו למה שאנחנו.

חופה על הים גם בחתונות שישי צהריים:

אז מי אמר שחופה על הים חוגגים רק לאור השקיעה? בעוד ישנם גני אירועים בשרון שהחגיגות בהם מוגבלות לשעות הערב, ב"קיסר ים" - אולם אירועים בקיסריה, אנחנו מזמינים אתכם לחגוג את האירוע שלכם עם אורחת נוספת: השמש. אם פעם חתונה ביום שישי בצהריים הייתה נשמעת כמו פנטזיה עתידנית, כעת מדובר על אחד מהימים המבוקשים ביותר לטובת חגיגת אירוע החתונה, ואנו מזמינים אתכם לחגוג את אירוע האהבה שלכם ביום מיוחד בשעת צהריים.

גם באירועי הצהריים ביום שישי, נערוך את החופה שלכם על חוף הים, כשהשמש כלולה גם היא ברשימת המוזמנים שלכם. תאורה טבעית, שמש מלטפת ונעימה, בריזה וציוץ ציפורים הם רק חלק ממה שמחכה לכם בחגיגת האירוע שלכם איתנו. בכל יום בשבוע ובכל שעה, אנחנו שומרים על איכויות הגן שלנו ומתחייבים להפיק לכם את האירוע שתמיד חלמתם עליו!