וואטסאפ

כך תבחרו את הספקים הטובים ביותר באירוע שלכם

אז הרבה לפני שתבחרי את שמלת הכלה שלך, יהיה עליכם להשקיע תשומת לב רבה ולא מעט זמן בבחירת הספקים לאירוע שלכם. בלי שתשימו לב, תיכנסו גם אתם אל נעליהם של מפיקי האירועים, ותרכיבו לעצמכם את נבחרת החלומות שתככב באירוע שלכם והתפוך אותו למה שהוא: סיפור הצלחה בלתי נשכח לכם ולאורחים היקרים ללבכם! גם במקרים של חתונה קטנה, וגם עם חתונות גדולות יותר, ישנה חשיבות אדירה למניפת הספקים שתרכיבו לאירוע שלכם.

הספק החשוב ביותר: מתחם האירועים שלכם:

אז ראשית, ואולי זה כלל לא מפתיע, אך הספק הראשון שאותו תבחרו הוא את המתחם המארח. חשבתם לא מעט על אולמות אירועים בשרון, וכך הגעתם לבסוף אל "קיסר ים". מדוע חשוב כל כך להשקיע מחשבה בחיפוש של אולם אירועים בשרון? שאלה מצוינת! נסו לחשוב על אולם האירועים שלכם כשלד הבסיסי שעליו אתם עתידים ליצוק את כל ההמשך. לא משנה כמה תשקיעו בספקים האחרים שלכם, אם לא תשקיעו באולם האירועים שלכם תחילה. גן אירועים בשרון כדוגמת "קיסר ים", עתיד להפוך לבית המארח שלכם ושל כל המוזמנים שלכם. על כן, הבחירה הראשונה שאתם צריכים לעשות היא הבחירה באולם אירועים מרהיב.

אילו ספקים תרצו באירוע שלכם?

חתונה בקיסריה עם "קיסר ים" היא התחלה מעולה, וכעת עליהם לצרף אל הספק המרכזי שלכם את יתר הספקים. השאלה שאתם צריכים לשאול את עצמכם היא אילו ספקים תרצו באירוע שלכם. כיום ענף האירועים מאפשר לכם לקחת את החלומות שלכם הכי רחוק שאפשר, אך עליכם להתמקד בספקים שאותם הייתם רוצים לשלב באירוע שלכם. המשימה הבאה תהיה למצוא את אלו הטובים ביותר. ישנם ספקים שהינם ספקים בסיסיים לכל אירוע כדוגמת צלם ודיג'י, וישנם ספקים שלא נוכחים בכל אירוע כמו מעצב לאירוע, ספק אטרקציות ועמדת מזכרות. על כן, ערכו רשימה של ספקים שתרצו שישתלבו באירוע שלכם עם "קיסר ים" - גן אירועים בקיסריה.

כל ספק חשוב ומשמעותי לאירוע שלכם:

אז מה החשיבות שיש להעניק לספקים באירוע שלכם? חשיבות עליונה! זיכרו כי אתם מפקידים את הצלחת האירוע שלכם בידיהם של הספקים, כך שעליכם לעשות את הכל על מנת למצוא את אלו הטובים ביותר, המנוסים ביותר והמקצועים ביותר. כל ספק שתבחרו ישפיע על טיב האירוע שלכם, כך שהאינטרס הברור שלכם הוא למצוא את הצלם שיעניק לכם תיעוד פוטוגני, את הדיג'י שיהפוך את החתונה שלכם למלודית ואת עמדת המזכרות שתבטיח מעל לכל ספק כי האורחים שלכם יזכרו את האירוע עם "קיסר ים" - אולם אירועים בקיסריה.

המלצות ממכרים: הדרך הטובה ביותר:

אז השאלה הגדולה היא איך מוצאים ספקים. אכן, שאלה חשובה שחשוב עוד יותר לתת לה מענה. אז ראשית, תוכלו לשאול חברים שלכם שהתחתנו, קולגות מהעבודה או קרובי משפחה שלכם האם הם יודעים על ספקים מומלצים שכבר הוכיחו את טיב עבודתם. אם אכן יש לכם ספקים מומלצים מקרובים אליכם, דברו איתם, נסו להתרשם מהם כאנשי מקצוע וקבלו מהם גם הצעת מחיר. ההמלצה היא לדבר עם כמה ספקים, להשוות ביניהם ולבסוף להחליט על האחד הנבחר. עם הספקים שהחלטתם להמשיך הלאה קבעו פגישת היכרות, שבה תוכלו לתאם ציפיות ולבנות קונספט לאירוע שלכם.

המלצה ממקור ראשון: מפיק האירוע שלכם:

אתם חוגגים חתונה בשרון עם "קיסר ים"? תמיד תוכלו לקבל המלצות ממפיק האירועים שלכם. רשימת מומלצים היא רשימה של ספקים שכבר עבדו עם גן האירועים, כך שההמלצה שתינתן לכם הינה מבוססת על שביעות רצון בני הזוג והאורחים באירוע. מפיק האירועים שלכם ישמח לקשר אתכם אל ספקים מומלצים, וזאת במטרה להעניק לכם קשת פתרונות איכותית ומדויקת לצרכים שלכם. הבחירה באיזה ספק לבחור תמיד תהיה שלכם, אך כן חשוב לקבל את המלצותיהם של מפיקי האירועים ולהסתייע בניסיונם הרב.

כמה זמן לפני האירוע צריך לסגור עם הספקים?

ברגע שמצאתם את הספק המתאים לכם ביותר, כדאי ללחוץ איתו יד. זיכרו כי כפי שאתם מתחתנים, ישנם עוד זוגות שעושים את דרכם אל החופה, כך שתאריך שיהיה פנוי היום עם ספק מסוים, עתיד להיתפס כבר מחר. אחרי פגישת ההיכרות שלנו איתכם וקביעת תאריך האירוע שלכם, תוכלו להתחיל במסע של חיפוש הספקים, תוך שכדאי לסיים את המסע כמה שיותר מהר על מנת לקבל תמונה בהירה ככל הניתן של האירוע שלכם, של הספקים שישתלבו בו ושל התקציב הכולל שלכם נכון לנקודה זו. לא מתפשרים על אף ספק, וחוגגים אהבה על הצד הטוב ביותר!