טלפון

אירוע טבעוני - כל הסיבות למה כן

קייטרינג טבעוני? בהחלט אופציה טובה

אם פעם היה ניתן לחשוב על הטבעונות כטרנד, הרי שכעת מבינים כי מדובר על אורח חיים שהינו כאן כדי להישאר. קהילת הטבעונים הולכת וגדלה יותר ויותר, והמודעות לאורח החיים הטבעוני תופסת תאוצה רבה שבאה לידי ביטוי גם בריבוי המסעדות הטבעוניות, וגם באפשרות שמנגיש גן אירועים יוקרתי בקיסריה לעריכת אירוע טבעוני לאלו הדורשים באירוע מסוג זה. אתם שוקלים האם כדאי לערוך אירוע המבוסס על מטבח טבעוני? הנה הסיבות שישכנעו אתכם כי מדובר על אפשרות לא רעה בכלל.

 

מנות המתבססות על חומרי גלם טריים:

לא אחת נערכים כיום אירועים בשעות הצהריים, מה שאומר שבעלי האירוע מבקשים תפריט קליל יותר המבוסס על מנות פרשיות ופחות מבושלות. עם התפריט המבוסס על המטבח הטבעוני, אתם יכולים להנות ממנות צבעוניות ועשירות המבוססות על חומרי גלם טריים. כידוע, המנות של המטבח הטבעוני מבוססות בעיקר על ירקות ועל קטניות, כך שמדובר על מטעמים מזינים ובריאים באירוע שלכם. הבחירה בעריכת אירוע טבעוני אינה תקפה רק לבעלי אירוע שאימצו לעצמם את אורח החיים המדובר, אלא לאלו שרוצים להגיש לאורחים חוויה המבוססת על תפריט ספציפי-ממוקד.

 

מנות שכולם יכולים לאכול:

בעת שאתם עורכים אירוע טבעוני, הרי שאתם חוסכים מעצמכם גם המון התעסקות בתפריט מבחינת אורחים אלרגיים או חלופה למנות עבור קהל של צמחונים או טבעונים. בעת שמדובר על אירוע המתבסס על ירקות וקטניות, יכולים כל האורחים ללא יוצא מן הכלל להנות ממבחר המטעמים המוגשים. בעת שאתם עורכים אירוע שמשולבות בו מנות בשריות, אתם צריכים לדאוג לחלופה צמחונית הולמת לאורחים שאינם אוכלים בשר. עם המטבח הטבעוני, הרי שכולם יכולים להנות מאוכל שכן אין כל הגבלה מוסרית בכל הקשור לסוג מזון זה.

 

צוות המטבח יצירתי אפילו יותר:

אולי תתפלאו, אך בעת שמדובר על צוות המטבח של גן אירועים יוקרתי בקיסריה, שצריך לערוך אירוע טבעוני, הרי שנדרשת מידה רבה יותר של יצירתיות להכנת המנות. מדובר בסופו של דבר על חומרי גלם פשוטים, שצריך להפיק מהם מנות גורמה לאירוע יוקרתי. מהסיבה הזו, השפים בגן האירועים משקיעים מחשבה ויצירתיות רבה ברקיחת המנות לאירוע, לטיפול בחומרי הגלם וביצירת מניפה עשירה של טעמים שתבטיח כי כל האורחים יהנו מחוויה קולינארית בלתי מתפשרת.

 

מעניקים לאורחים טעם שהם לא הכירו:

כיום, מרבית האירועים הנערכים אינם נערכים על פי הצו הטבעוני. המשמעות היא שאתם יכולים דרך המטבח הטבעוני להכניס מימד מרגש, שונה ומיוחד לקהל האורחים שלכם. בעוד שהאורחים רגילים לתפריט המבוסס גם על דגים ובשרים, הרי שבאירוע הטבעוני הם עתידים להנות ממניפה שונה של טעמים שאולי לא היו מוכרים להם קודם לכן. תוכלו להנות מסלטים קרים, תבשילים חמים וקינוחים עשירים שכולם עומדים בתקנים המחמירים של המטבח הטבעוני מצד אחד, ושל גן אירועים יוקרתי בקיסריה מצד שני. שיהיה בתיאבון!