טלפון

קווים לדמותה של חתונת הבוטיק המושלמת

אז מה זה בעצם חתונת בוטיק, וכיצד נוכל להפוך אותה לאירוע בלתי נשכח

תהליך הפקת החתונה שלכם הולך להיות אחד מאותם רגעים מרגשים בחייכם. דמיינו לכם את מסיבת יום ההולדת שערכתם אחד לשנייה – כמה ההכנות מילאו אתכם וריגשו אתכם. כעת, דמיינו את אירוע החתונה שלכם – הרי שמדובר על התרגשות גדולה יותר שתמלא אתכם באהבה ואושר אמיתיים. החלטתם פה אחד כי אתם רוצים לערוך חתונה קטנה ואינטימית עם גן אירועים בקיסריה המתאים גם לחתונות קטנות. כעת, כל שנותר הוא לגלות מה הם הקווים לדמותה של חתונת הבוטיק המושלמת.

 

צוות הפקה שידע לערוך אירוע מקצועי:

במידה רבה, הפקה של אירוע גדול משתתפים קלה יותר מאשר הפקה של אירוע בוטיק-אינטימי. מאחר ומדובר על כמות מוזמנים קטנה יחסית, הרי שחשוב להעניק תשומת לב גדולה ומירבית למכלול הפרטים. חתונה קטנה צריכה להיות מופקת על ידי צוות מקצועי המיומן באירוח של קהל מוזמנים מצומצם. חשוב להעניק דגש לחלקים רבים באירוע וליצירת לוח זמנים נכון ומתאים לאירוע, החל משלב קבלת הפנים, דרך טקס החופה וכלה ברחבת הריקודים.

 

רשימת המוזמנים – קטנה, איכותית ומדויקת:

הזוגות המחליטים לערוך את החתונה שלהם כחתונה גדולה, יוצרים רשימת מוזמנים עם מיטב המכרים שלהם, בעת שאינם מפעילים סינון על רשימת המוזמנים. החתונות הגדולות מתבססות לא אחת על ההנחה כי ככל שיהיו יותר מוזמנים, כך החתונה תהיה שמחה יותר. לעומת זאת, אלו הדבקים בחתונות אינטימיות ועל כן בוחרים גן אירועים בקיסריה המתאים גם לחתונות קטנות, מאמינים כי מה שחשוב הוא איכות האורחים ולא הכמות. לכן, ערכו רשימה של היקרים לכם – החל מהחברים הטובים ביותר ועד למשפחה האוהבת שלכם. בחתונה קטנה ישנה חשיבות גדולה מאד לרשימת אורחים איכותית ומדויקת. מה שיהפוך את האירוע שלכם להצלחה הוא האורחים שלכם.

 

נוף מרהיב הנשקף מהגן:

חתונות הבוטיק האינטימיות נערכות בגנים קטנים, שלרוב ממוקמים בלוקיישנים ייחודים שרק יכולתם לחלום עליהם. כך לדוגמא, בעת שבחרתם גן אירועים בקיסריה המתאים גם לחתונות קטנות, לא רק שבחרתם בקיסריה, אלא גם בחרתם בנוף כמו שתמיד חלמתם: נוף אל הים. החתונה האינטימית שלכם הולכת להיות סיפור הצלחה עם הפקה מדויקת של הצוות המקצועי, המוזמנים שלכם הקרובים אליכם ובאים לשמוח איתכם, וכמובן שהנוף המרהיב הנשקף מהגן. שום אטרקציה או פירוטכניקה לא יוכלו לנצח את הנוף המרהיב, השלו והמרגיע של גלי הים.

 

שני מתחמים שונים למינוף האווירה:

אתם רוצים להפוך את החתונה הקטנה שלכם למיוחדת אפילו יותר? תוכלו לבחור באולם אירועים המשלב גם חלק פנימי וגם חלק חיצוני. החתונות הקטנות לא אחת נערכות בפורמט של אירוע קוקטייל, כך שהשילוב בין שני מתחמים חיוני ונכון להפקה של אירוע כזה. בשלב קבלת הפנים תוכלו לארח את האורחים בחלק החיצוני הנשקף אל הים, ואילו בחלק השני של האירוע, יתקבצו כל האורחים לארוחה נפלאה באולם הפנימי.