טלפון

כך תמתגו את האירוע העסקי שלכם

לא משנה אם האירוע העסקי שלכם הוא אירוע קד"מ, כנס, תערוכה או אירוע חברה – ישנה חשיבות גדולה מאד למיתוג האירוע על פי אופי העסק. אם כן, איך ניתן למתג את האירוע שלכם?

 

חגיגת אירוע עסקי אינה דבר שאפשר לקחת כמובן מאליו. העובדה שהגעתם אל הנחלה ואל הרגע שבו אתם חוגגים אירוע עסקי, מעידה על כך שעשיתם צעדים גדולים מאד שאפשר לחגוג אותם.

 

בונים תכנית עם צוות ההפקה:

לאחר שבחרתם מאחד ממתחמי האירועים המובילים, הרי שזכיתם לא במתחם אירועים נפלא, אלא גם בצוות מקצועי עם ידע וניסיון רב. המשמעות היא שאתם יכולים להעזר בצוות ההפקה על מנת למנף את האירוע שלכם, ואפילו למתג אותו. צוותי ההפקה המובילים באולמות האירועים הפיקו כבר אירועים רבים לרבות האירועים העסקיים, כך שהם יודעים לקחת חומר גלם ולהפוך אותו לפנינה של ממש. הסתייעו בניסיון של הצוות לרקיחת אירוע מושלם שיציג את האירוע שלכם באור מחמיא.

 

אפשרות לאירוע קונספט:

אם כן, אחת הדרכים למתג את האירוע שלכם היא באמצעות אירוע קונספט. מדובר על מיתוג שנעשה גם בסקטור האירועים הפרטיים, אך תוכלו להעתיק את הקונספט גם לאירוע העסקי שלכם. על מה בדיוק מדובר? העסק שלכם מתעסק בתחום ספציפי, ואת התחום הזה תוכלו ליצוק כתפאורה לאירוע. תוכלו לשלב אלמנטים בשלב קבלת הפנים עם מייצגים שונים, לעצב את מתחם האירועים בצבעים של המותג שלכם, ולהעניק מזכרות בסוף האירוע ההולמות את תחום העיסוק שלכם.

 

עיצוב השולחנות בהתאם לערכי המותג שלכם:

בחלק נכבד מהאירוע, האורחים שלכם ישבו סביב השולחנות באולם האירועים, מה שאומר שמדובר על חלק מהותי שבו אפשר להעביר מסרים שיווקיים שנכונים לכם. תוכלו לעצב את השולחנות בהם יתארחו האורחים על פי ערכי המותג שלכם. כך לדוגמא, תוכלו לשלב מפות בצבע המותג שלכם, לשלב את תפריט האירוע כאשר על התפריט משולב לוגו החברה שלכם ואפילו להניח מתנות קטנות ליד כל מושב כמתנה מכם. מסר שיווקי באמצעות מוצרי קד"מ הוכח לא אחת כמוצלח מאד, כך שתוכלו ללכת על אפשרות זו.

 

חלוקת מרצ'נדייז ממותגים:

אז כאמור, אחת הדרכים למתג את האירוע היא באמצעות מזכרות שיוענקו לאורחים בסופו. בישראל, מדינה שטופת שמש רוב ימות השנה, הרי שתוכלו להעניק גם מזכרת יעילה מבחינה שיווקית, וגם כזו שתשרת את האורחים באירוע שלכם. מה דעתכם על שירות של הדפסה על כובעים? כל אורח באירוע שלכם, בתחילתו או בסופו לבחירתכם, יוכל לקבל כובע עם הדפס ועליו לוגו החברה שלכם, תאריך האירוע, שם האירוע או כל כיתוב אחר שיוכל לדעתכם למנף את העסק שלכם. שירות של הדפס על כובע נפוץ כיום בשלל מסגרות וחוגים – וכעת תוכלו לשלב אותו גם באירוע העסקי שלכם, כל הדרך אל ההצלחה.

 

מעוניינים לקרוא מאמר המדבר על קווים לדמותה של חתונת הבוטיק המושלמת