טלפון

כבר בחרתם גן אירועים עכשיו הזמן לבחור צלם מגנטים

גן אירועים כבר יש ועכשיו אתם ממשיכים הלאה אל המטרה הבאה שלכם, והיא בחירת צלם מגנטים שיהיה אחראי למזכרת המיוחדת והמבוקשת כל כך. רגע לפני שאתם בוחרים בצלם הראשון שבו אתם נתקלים, ועוד לפני שאתם קובעים מחירים ומחלקים כרטיסי אשראי לכל צלם שמציע מחיר זול במיוחד, עצרו לרגע וקראו את הטיפים שלפניכם, משום שהם יעזרו לכם לבחור לא רק במחיר אידאלי – אלא בעיקר בשירות שמתאים לכם באמת, זה שיבטיח לכם תוצאה משביעת רצון ומזכרת נפלאה לאורך זמן. מעוניינים במידע נוסף על גן אירועים יוקרתי בקיסריה לחצו כאן

 

צאו לפגישות:

בחירת צלם מגנטים לאירועים, בדומה לבחירת ספקים אחרים, איננה יכולה להתבצע באמצעות שיחת טלפון או דרך האינטרנט. כפי שתבקשו להיות נוכחים באירוע בזמן שהתקליטן הפוטנציאלי שלכם בפעולה כדי לקבוע את התרשמותכם ממנו, וכפי שתגיעו לטעימות באולם כדי להרכיב תפריט מושלם עבור החברים שלכם, כך חשוב שתפגשו גם את הצלם המיועד. במהלך הפגישה תוכלו לקבוע האם ניצב בפניכם צלם מגנטים אמין שאיכות עבודתו טובה ושסגנון הצילום שלכם מדבר אליכם. אין זה מספיק לבחור באדם עם מצלמה או מכונה לפיתוח מגנטים ולצפות שהתוצאה תהיה טובה, חשוב עוד יותר לוודא שמדובר באדם מקצועי ומנוסה, וגם לראות את המגנטים שייצר באירועים קודמים.

 

אל תתביישו לבדוק את האיכות:

במהלך הפגישה שלכם עם הצלם אל תהססו לבקש ממנו להציג לכם מגנטים ישנים שהפיק ללקוחות אחרים. הבקשה הזו לא רק שהיא לגיטימית מאוד, היא גם מומלצת ביותר. זאת משום שזו הדרך היחידה לוודא שאתם בוחרים צלם מגנטים שמתחייב למגנטים באיכות גבוהה. בדקו את הצבע, את חדות הצילום ואת ציפוי המגנט, ושימו לב גם לתאריך המוטבע על גביו. מגנט שהופק לפני כמה חודשים וצבעיו דהויים ירמז על איכות ירודה, בעוד מגנט שהופק לפני כמה שנים ועדיין נראה חדש למדי יעיד על איכות מצוינת. שימו לב לכך.

 

האותיות הקטנות:

מצאתם צלם מגנטי שהצליח להרשים אתכם, תיק העבודות שלו בהחלט מושך את העין ואתם בטוחים שאיכות עבודתו גבוהה ביותר. המתינו עוד רגע אחד לפני החתימה על הסכם העבודה ובדקו את האותיות הקטנות. מה היא הכמות שעליה מתחייב הצלם, והאם הוא מתחייב להיות נוכח באירוע במשך כמות שעות מוגדרת? זוהי סוגיה חשובה שכן גם צלם שמתחייב ל-300 מגנטים יכול להחליט שהוא מגיע למכסה הזו עוד בטרם הסתיימה החופה, מה שעשוי להוביל לכך שאורחים רבים (וחשובים) כלל לא יזכו לתיעוד. הפקת מספר עותקים מכל תמונה (בהתאם למספר המצולמים) גם היא סוגיה שכדאי לוודא, וכמובן שכדאי לשים לב גם לפרט קטן שלא יופיע באף הסכם עבודה ובשום אתר אינטרנט, והוא היחס האישי. צלם מגנטים סבלני ונעים הליכות יהיה נעים מאוד גם לאורחים שלכם, מה שישפיע ללא ספק על האווירה באירוע שאתם עמלים רבות כדי להבטיח את הצלחתו.