וואטסאפ

10 סיבות טובות לחגוג חתונה קטנה

לפניכם נציג עשרה היתרונות מרכזיים שיש לחתונה קטנה להציע:

 

1. אפשרות ללוקיישן מיוחד:

בעת שאתם חוגגים את אירוע החתונה שלכם בפורמט של חתונה קטנה, אתם יכולים להנות מאפשרות לחגוג את האירוע בלוקיישן מיוחד כדוגמת הים למשל. האירועים המתקיימים ליד הים הינם אירועי בוטיק קטנים המתאימים לחתונה קטנה.

 

2. רשימת מוזמנים מוקפדת:

מאחר ומדובר על חתונה קטנה, הרי שמדובר גם על קהל אורחים מצומצם יחסית. המשמעות היא שאתם עתידים לחגוג את האירוע שלכם עם הקהל הקרוב אליכם ביותר – החל מהחברים הטובים ביותר ועד למשפחה הקרובה ביותר.

 

3. יכולים להשקיע יותר באירוע:

העובדה שיש לכם כמות אורחים קטנה יחסית, מאפשרת לכם להשקיע יותר באורחים מבלי להיפרד מסכום כסף גדול. כך למשל, תוכלו להשקיע במזכרות איכותיות ומושקעות יותר מאשר באלו שמעניקים בחתונות הגדולות.

 

4. אירוע אינטימי מקרב אתכם יותר לאורחים:

אחד הדברים מהם חוששים יותר ויותר זוגות באירוע החתונה הגדול שלהם, הוא העובדה כי כמות האורחים הגדולה, לא מאפשרת להם להעניק יחסי אישי ואינטימי לכל האורחים. החתן והכלה מבוקשים מאד במהלך האירוע וכולם רוצים בקרבתם, אך כמות האורחים הגדולה לעתים מקשה על יצירת קשר. בחגיגה של חתונה קטנה, תהיו בטוחים כי תוכלו להנות מכל האורחים באירוע שלכם.

 

5. האירוע שלכם יעלה לכם פחות:

עלות של אירוע החתונה נקבעת על פי כמות המוזמנים. לא ניתן להתעלם מהפאן הכלכלי שבחתונות – כך שעם חגיגה של חתונה קטנה, אתם עתידים לשלם פחות על האירוע הכולל שלכם וזאת מאחר ויש לכם כמות מוזמנים קטנה יותר.

 

6. אתם מכירים את כל האורחים באירוע שלכם:

באירועים הגדולים אתם מוצאים את עצמכם חוגגים עם אנשים שאתם לא באמת מכירים: שכנים שגרו עם ההורים בילדותם, קולגות לעבודה שהייתם חייבים להזמין וקרובי משפחה רחוקים. בחתונה קטנה, בה מטבע הדברים מכינים רשימת מוזמנים מצומצמת, אתם יכולים להיות בטוחים כי תכירו את כל האורחים באירוע שלכם.

 

7. נצמדים לטרנד עולמי של חתונות בוטיק:

חלק מהכייף הוא לדעת שהחתונה שלכם נערכת על פי הקצב והטרנדים המוכתבים בעולם. כיום, בכל העולם מרבים לחגוג את החתונות בפורמט של חתונה קטנה הידועה גם בשם "חתונת בוטיק". כך, אתם הופכים להיות חלק מטרנד עולמי מצליח.

 

8.חתונה מיוחדת היא חתונה זכירה יותר:

האורחים שלכם לבטח מצפים לחתונה גדולה מאד עם קהל אורחים רב. בעת שהם יגיעו אל האירוע, ויגלו כי מדובר על חתונת בוטיק קטנה ומוקפדת, הרי שהאירוע שלכם מיד מסתמן כמיוחד יותר ומרגש יותר. כך, אתם הופכים את האירוע שלכם לזכיר יותר בלבם של האורחים. ללוקיישן מיוחד לחתונה שלכם לחצו כאן למאמר הבא!!

 

9. כל אורח מקבל יחס יותר אישי:

מאחר ויש כמות מוזמנים קטנה יחסית, זוכה כל אורח באירוע שלכם ליחס אישי יותר מאנשי השירות באירוע. החוויה של האורחים שלכם באירוע נמדדת בין היתר גם בעקבות השירות שהם מקבלים – כך שגם כאן החתונה הקטנה נמצאת כמוצלחת יותר.

 

10. איכות ולא כמות:

בסופו של דבר, מה שיעשה את החתונה שלכם הוא לא כמות המוזמנים, אלא איכותם. ערכו רשימה של אורחים היקרים ללבכם, ותחגגו איתם את היום המרגש בחייכם. מזל טוב!