טלפון

בחירת קייטרינג לחתונה

בחירה נכונה של קייטרינג לחתונה היא אחד השלבים החשובים ביותר בתכנון האירוע

גם אם מוצאים את גן האירועים החלומי ומעצבים את האולם בצורה מרהיבת עין וייחודית וגם אם רחבת הריקודים והמוזיקה פשוט נפלאים, שום דבר לא יהיה מושלם אם המנות שיוגשו לאורחים לא יהיו טעימות או שיוגשו בצורה לא אסתטית.

 

סגנון ואווירה:

הדבר הראשון שצריך לעשות לפני שבוחרים קייטרינג לחתונה הוא לשים לב לסגנון המועדף ולאווירה המועדפת. אין דין הגשה לשולחנות כדין בופה חופשי ואין דין קביעת המנות לארוחה עצמה כדין הכיבוד שמוגש בקבלת הפנים.

על מנת לא לעמוד בפני אפשרויות בחירה אינסופיות כדאי לסנן שירותי הסעדה שאינם מתאימים ולהתמקד רק בכאלה שהסגנון והאווירה שהם מציעים נראים מתאימים כבר במבט ראשון. כדאי לשים לב שניתן לבחור סגנון של מאכלי עדות או סגנון של בישול קוסמופוליטי, ניתן לבחור עיצוב בסגנון כפרי ומנות נדיבות או להעדיף בישול גורמה.

 

השף הנכון במקום הנכון:

אי אפשר להצליח בבחירת הקייטרינג לחתונה אם לא בוחנים בשבע עיניים את השף שאחראי להוציא מתחת ידיו את המנות ומפקח על עובדי המטבח ברגעי האמת. לכן, חשוב להכיר את השף, לברר מהי מידת הניסיון שלו, מהן ההתמחויות שלו, באילו חומרי גלם הוא משתמש וכן הלאה.

 

קייטרינג חלבי לחתונה:

היבט חשוב נוסף שכדאי לתת עליו את הדעת טמון באפשרות להפתיע את האורחים עם מאכלים טעמים שאינם כוללים בשר. באופן שעשוי להפתיע חלק מהאנשים, טרנד הבישול הבריא והשילוב שלו עם מבחר, מגוון וטעם הגיע גם לעולם החתונות ובגדול. למעשה, עבור לא מעט זוגות, הבחירה של קייטרינג חלבי במרכז איננה רק טבעית אלא אפילו מובנת מאליה.

כאשר מארגנים חתונה חלבית ומזמינים קייטרינג חלבי, ניתן ליהנות מלא מעט יתרונות כגון קינוחים חלביים מצוינות ובכלל – מנות גורמה שכוללות מרכיבים חלביים. גם הדעה שקייטרינג חלב מתאים אך ורק לארוחות קלות מתבררת כבלתי נכונה. ניתן בהחלט להרכיב תפריט לתפארת, הכולל בתוכו מגוון רחב וטעים של קישים ופשטידות, אומלטים ולחמים מיוחדים, פסטות ודגים, ממולאים ומגוון תוספות חמות נהדרות.