טלפון

טיפים חשובים להפקת אירוע מוצלח ומרגש

עומדים בפני הפקת אירוע למאורע חשוב ומרגש בחייכם? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להוציא את המיטב מהשקעתכם ויעזרו לכם להפיק אירוע מרגש ומרשים, כזה שהאורחים שלכם לא ישכחו.

 

בחירת גן אירועים

בחירת גן האירועים צריכה להיות בעלת מחשבה רבה, זוהי אחת הבחירות החשובות והגורליות שיכריעו את רמת האירוע והאווירה בו.

 

חשוב לבחור בגן אירועים נקי ואסטתי, בעל חניה מסודרת אשר נגיש לנכים. בנוסף לכך חשוב שגן האירועים יתאים לאופי האירוע ויצור אווירה מרשימה וייחודיות.

 

הקפידו על קבלת פנים מרשימה

אנשים רבים אשר עומדים בפני הפקת אירוע נוטים לחשוב שלקבלת הפנים חלק זניח באירוע אך בפועל לקבל הפנים חלק חשוב מאוד ביצירת האווירה באירוע. קבלת הפנים מהווה את הרושם הראשוני באירוע ולכן, חשוב להקפיד על הפקת קבלת פנים ברמה גבוה. הקפידו על אכול טוב ושתיה כבר מרגע כניסת האורחים לגן האירועי. אצלנו בקיסר ים תיהנו מקבלת פנים מפנקת עם נוף מדהים שיענו על כל ציפיות האורחים וכמובן, על ציפיות החתן והכלה.

 

הזמינו צלם מגנטים לאירועים

מגנטים לאירועים פרצו לשוק האטרקציות בעוצמה וכיום אין כמעט אירוע שלא מזמין צוות אשר מומחיותו היא צילום מגנטים לאירועים.

אטרקציה זו מצליחה לרגש כל פעם מחדש את האורחים, ללא קשר לכמות המגנטים שכבר יש להם, להפך ככל שהאוסף גדול יותר כך הוא מרשים ומרגש יותר.

אטרקציה זו מאפשרת לכל אורח באירוע לצאת עם מזכרת מרגשת, דרך נפלאה להכיר תודה לאורחים שלנו שבאו לכבד אותנו.

עלות אטרקציה זו ביחס לשאר האטרקציות בעולם האירועים הנה זולה. ניתן לשלב אטרקציה זו עם אטרקציות נוספות כמו: מחזיקי מפתחות, ספרי תהילים מיוחדים וכד'.

עקב הביקוש ההולך וגובר התפתחו המגנטים לאירועים  ונכנסו פיתוחים ושכלולים חדשים אשר הופכים את המגנטים לייחודים ומרשימים.

כאשר אנחנו באים במגעים לרכישת שירות הפקת מגנטים עם צוות עלינו לוודא עם הצוות מספר דברים חשובים שיבטיחו לנו איכות ותמורה מלאה:

 

      1. איכות ציוד הצילום- על הציוד להיות מקצועי ומתאים לצילום בתאורה קשה.

 

      2. איכות חומרי הגלם- על איכות חומרי הגלם להיות באיכות גבוה על מנת למנוע דהיית  צבע במהלך השנים, קילופים וקיפולים מיותרים. יש להקפיד על נייר פוטו עבה, דיו מקורי, ולמינציה שתשמור על המגנטים.

 

      3. יש לבקש מספרי טלפון של לקוחות מאירועים קודמים  על מנת לברר את איכות השירות והסבלנות של הצוות. יש לשאול על מקצועיות הצוות ועל הדומיננטיות  והנוכחות שלהם באירוע? 

 

      4. בקשו מחיר וחבילה שמתאימים לגודל האירוע שלכם.

 

      5. בקשו שהצוות שמגיע לאירוע שלכם יכלול לפחות שני אנשי צוות תהליך הפיתוח והצילום מצריכים כוח עבודה בשל הפועלות של תהליך ההפקה: צילום, עריכה, הדפסה, הדבקה, חיתוך, ניילון.

 

      6. סכמו את זמני העבודה: באיזה שעה הצוות מגיע לאירוע ומתחיל לצלם ומתי הוא מתחיל בקיפול הציוד שלו ומפסיק לצלם.

 

      7. בקשו מהצוות מסגרת וכיתוב שמתאימים לכם, ראו את קטלוג המסגרות, לא מצאתם משהו שמצא חן בעינכם? תארו את המסגרת שתרצו: מסגרת עבה, מסגרת דקה, מסגרת דומיננטית וכמובן לראות דוגמאות.

 

נקודות אלה חשובות, שאלו ובדקו עם הצוות את הנקודות הללו, הדבר ימנע אכזבות מצדכם ויבטיח מגנטים מרשימים ואיכותיים.

המלצות כלליות:

מתנה ליולדת ניתן לרכוש בחנות האינטרנטית של קרוסלה – מתנות ליולדות.