טלפון

שנה של התגשמות חלומות

בלי ששמנו לב הפכה החתונה שלנו גם ליום בו אנחנו מגשימים את החלומות שלנו. אירוע החתונה קיבל לגיטימציה להיות אירוע שבו לא מחשבים את הכסף, אין גבול לדמיון ובעיקר ישנה ידיעה שהכל אפשרי וידנו משגת. מה הופך את החתונה לאירוע שבו הכל מותר, הכל לגיטימי ואירוע אשר כולם חושקים בו? מדובר על אהבה. אנחנו מחפשים אהבה כל חיינו, מונעים מאהבה ונושמים אהבה. אז מאחר וחתונה היא אירוע שבו חוגגים אהבה, ראוי שהחתונה שלנו תהפוך לאירוע בו אנחנו מגשימים את החלומות הכי גדולים שלנו עם בחיר או בחירת לבנו בעת שכל מה שמניע אותנו הוא הגשמת חלום האהבה שלנו.

 

קיסר ים:

מוסכם על כולנו שהמקום הרומנטי ביותר הוא הים. גם אם מדובר בגלי הטורקיז המתחלפים וגם אם מדובר בחול המלטף, הים הפך להיות מוקד עליה לרגל עבור הזוגות הנושמים רומנטיקה ומחפשים מקום שקט אך לא מרוחק המחבר אותנו לטבע וקושר אותנו באהבה. גן האירועים קיסר ים משלב בין הלוקיישן המושלם לבין מקצועיות והקפדה על כל פרט ופרט. אל מול חוף הים בקיסריה הוקם בשנת 2009 מתחם האירועים שברזומה שלו כבר מאות אירועים של לקוחות מרוצים. מעבר ללוקיישן הבלתי מנוצח, סוד הקסם של "קיסר ים" נעוץ גם במטבח השף הססגוני ובעיצוב עוצר הנשימה.

 

מטבח שף:

אם יש משהו שעליו לא נתפשר ומעבר לכך, יהיה זה הדבר הראשון שיעלה על דעתנו ככזה שאמור להיות הטוב ביותר הוא האוכל. "קיסר ים" מתפאר בשף דודו שרטר המפקד על קייטרינג הבית של "קיסר ים". חומרי גלם טריים, מתכונים צבעוניים והמון נשמה ותשוקה הם אלו ההופכים את הקייטרינג לכה מדובר ולחוד החנית באירועים ב"קיסר ים". התפריט הינו רחב ומשתנה מאירוע לאירוע בהתאם לבקשת בני הזוג החוגגים. מדובר על מטבח בוטיקי-מוקפד המגיש חוויה של טעמים בלתי נשכחים המשאירים טעם של עוד.

 

עיצוב:

גן אירועים בקיסריה כבר נשמע כמו חוויה מעוצבת שאין צורך להשקיע בה הרבה, אך נסו לדמיין את הנוף המדהים של גלי הים התיכון ביחד עם עיצוב נוסף על פי טעמכם בעיצובה של מעצבת הבית של "קיסר ים" אורית גיטלמן.  לדמיון וליצירתיות אין סוף, וכך גם לחוויית השירות יוצאת הדופן של אורית המעניקה תשומת לב לכל פרט וגם לזה הקטן ביותר. עיצוב שולחנות האורחים, חופה, בר וקבלת הפנים – כל אלו מופקדים בידיה של מעצבת הבית אשר הופכת כל פינה לפנינה.