טלפון

זה כל הגימיק

איך תהפכו את החתונה שלכם למיוחדת:

המחשבה על החתונה שלנו מרגשת את כולנו, ומאחר ואנחנו מודעים לכך שמדובר באירוע שקורה פעם בחיים, אנחנו נעזרים בכל המשאבים שיש לנו והיצירתיות שיש בנו על מנת להבטיח חתונה יוצאת דופן שתיזכר לאורך זמן. כיום כבר לא מספיק לארח את האורחים שלנו בקונספט של בופה פתיחה, חופה ומסיבה גדולה, אלא הרצון שלנו להפתיע ולרגש הולך וגובר מפעם לפעם וכך עולה גם סף הריגוש של האורחים שלנו. איך נוכל להפתיע אותם ולגרום לאירוע שלנו להיות אירוע השנה?

 

אירוע קונספט:

חתונות הקונספט הפכו ללהיט גדול בקרב המתחתנים וכמעט ואין חתונה שנושא אירוע הקונספט לא נלקח בחשבון. זוגות רבים בוחרים קונספט מסוים ולפיו יוצרים קו אחיד לכל האירוע. דוגמא לכך היא זוג אשר בחר לערוך חתונה בים כאשר הלוקיישן הוא גן אירועים בקיסריה. זוג שכזה לקוח בחשבון את השילוב של הלוקיישן והקונספט ובמקרה הזה מדובר על קונספט ים. המנות הראשונות יכללו דגים, עיצוב השולחנות יהיה עם זיקה לים וכך גם עוגת החתונה בדמות רב חובל וסירות.

 

אטרקציה מגניבה:

מה שמוכר לכולנו מענף החתונות הוא האטרקציות אשר מגיעות בשיא הערב. הטרנד שתפס תאוצה ועדיין נוכח כמעט בכל חתונה הוא צלם המגנטים שיוצר חוויה גם של צילום מהאירוע וגם מזכרת לאורחים. אין אורח בחתונה שאין לו מגנט שכזה על המקרר וכולנו נהנים מהטרנד הזה. דבר נוסף הוא הפול מון פרטי. במסיבה שכזו צובעים את האורחים בצבעי גוף זוהרים, מקשטים את מתחם האירוע באולטרה ומשקים את כולם במשקאות אלכוהוליים מתוך פירות נוסח תאילנד.

 

זמר אורח:

כולנו מכירים את הקונספט, כולנו אוהבים אותו אבל לא כולנו יכולים להרשות לעצמנו להזמין זמר אורח לחתונה. להזמין זמר אורח לחתונה עולה כמה עשרות אלפי שקלים אך ידוע לכולנו שההוצאה הזו משתלמת. מגיע זמר שהוא לרוב מהז'אנר המזרחי שלוקח על עצמו את תפקיד "המשמח החתונתי" ודואג להרקיד את קהל האורחים שלכם עד כיבוי האורות בחתונה.

 

מזכרות מעניינות:

אם יש חלק שכולנו אוהבים בחתונות, מלבד הקייטרינג העשיר, הוא שלב חלוקת המזכרות. בסיום החתונה בדרכנו החוצה ממתחם האירועים, אנחנו מקבלים מזכרת מהחתונה מבני הזוג. ישנם זוגות אשר מעניקים חבילת שוקולדים במתנה, חלק מחלקים כיפות או מחזיק מפתחות וחלקם גם עצי צמחי תבלין. איך שלא יהיה, המזכרת הזו משאירה באורחים טעם טוב והופכת את החתונה לזכירה יותר. במידה ואתם מתלבטים שיק או מתנה לחץ כאן לקריאה