טלפון

כך תבחרי שמלת כלה מושלמת לחתונה הנערכת בטבע

הקיץ בעיצומו, הטבע מתגלה במלוא הדרו, השמש זורחת בשמיים, ועונת החתונות בשיאה! אם גם את נמצאת במרוץ המטורף הזה שנקרא עונת החתונות בקיץ, את בטח יודעת כמה זה קשה. ההזמנות, האולם, אישורי ההגעה, תיאומים עם הרב, סידורי ישיבה, ועוד לא התחלנו בכל לדבר על השמלה; מרכז הערב, הפריט עליו כל נערה חולמת מהרגע בו היא מתחילה להבין מה זו חתונה. נכון, בחירת השמלה היא לא משימה קלה והיא יכולה להפוך לקשה יותר כשאת מתחתנת בטבע ואת זקוקה לשמלה שתתאים לך, הן מבחינת התנאים והן מבחינת המראה. אז איך בוחרים את השמלה ומה לובשות הכלות של קיץ 2015? בתור התחלה, קראי מאמר זה העוסק באיך לבחור מקום לחתונה.

 

התאמת השמלה למזג האוויר:

התאמת השמלה למזג האוויר הוא עניין קריטי גם כשלא מתחתנים בטבע, והשמלה צריכה לשדר מראה קיצי, אביבי או חורפי, בהתאם לעונה. אך בניגוד לחתונה באולם, בו הדבר היחיד שמשנה הוא המראה כי האולמות ממוזגים ובעלי בקרת טמפרטורה – אמא טבע לא כל כך נדיבה. כאשר מתחתנים בטבע חייבים לקחת בחשבון את החום, את הקור, את הפתעות האקלים שיכולים לקרות בארצנו הטרופית מבלי שנשים לב, ולבחור את השמלה בצורה  נכונה. כמובן שהדבר תקף גם לחתונות באזורים שונים בארץ, ויש לקחת בחשבון ששמלה שתתאים לחתונה בטבע באזור המרכז תהיה שונה משמלה של חתונה טבעית בירושלים, למשל, שכן אפילו בחודשי הקיץ החמים במיוחד, הטבע הירושלמי יכול להפתיע במכת קור בלתי צפויה.

 

התאמת השמלה לטרנדים השולטים:

אין ספק שעולם שמלות הכלה הוא עולם המנוהל על ידי תעשיית האופנה העולמית והיא זו שמכתיבה את הטרנדים השנתיים, ואת השינויים שניתן לראות מדי שנה בחלונות הראווה של מעצבי שמלות כלה גדולים. מה שהיה  אופנתי לפני שנתיים הופך לפאסה בעונה שאחריה, והסגנונות השונים ממשיכים להציף את השוק. אמנם הצמדות למה שטרנדי ואופנתי יכולה להיות מאד מפתה, אך בכל הנוגע לחתונה בטבע, הנוחות וההתאמה מגיעות במקום הראשון. אם תבחרי לעבוד עם מעצבים איכותיים, בעלי ניסיון, הם יוכלו לעזור לך למצוא שמלה שגם תהיה אופנתית במיוחד וגם תתאים לצרכים שלך ובעיקר למראה הכללי אליו את מכוונת.

 

התאמת השמלה למראה הכללי:

כאן נכנסת לתוקף העבודה העדינה. כיצד לוקחים חלקים של פאזל ומרכיבים אותם לתמונה שלמה? הטריק הוא תמיד לקחת צעד אחורה ולהסתכל על איך כל פריט משתלב בתמונה הגדולה. כאשר את רוכשת שמלה לחתונה שלך דמייני את עצמך בחתונה, דמייני את הרקע של הטבע, דמייני את שעת החתונה, חשבי על הנעליים שבחרת, התאימי תכשיטים, צבעים ואביזרי שיער, ואל תשכחי להביט על כל הפריטים ביחד ועל הדרך בה הם משתלבים. זכרי, אירוע בטבע הוא אירוע שמלכתחילה משדר משהו קליל וחופשי- בחרי בדים קלילים, צבעים רכים וחמים, הימנעי מתכשיטים כבדים, מאיפור כבד, ומשיער מוגזם. הטבע דורש כלה טבעית, וזה אמור להשתקף בכל אחד מהחלקים במראה שלך, ובמיוחד בשמלה!