צילומי טרום חתונה איפה להצטלם

אתם בטח שואלים: היכן אפשר, כדאי ומקורי להצטלם? הכנו לכם כמה לוקיישנים מעניינים:

הנצחת החתונה הינה חלק בלתי נפרד מהתכנונים הבלתי פוסקים לקראת האירוע הגדול. צלם סטילס, צלם וידאו, מצלמות רחף, צלם מגנטים ועוד שלל בעלי תפקידים שכל תכליתם היא לדאוג שהחתונה תתועד מכל זווית ובכל רגע. לא רק שערב החתונה עצמו מרושת במצלמות, אלא ישנו גם חלק חשוב לא פחות והוא צילומי טרום החתונה. המון זוגות בוחרים לערוך סשן צילומים כמה שעות לפני האירוע שכל תכליתו היא הנצחת האהבה ובעיקר המון רומנטיקה.

המון זוגות חושבים ימים ושבועות על לוקיישן בו יערוך את יום הצילומים הזה במטרה להיות כמה שיותר מקוריים ומרגשים, הרי אם כבר להנציח – שיהיה מונצח על הצד הטוב ביותר.

 

אנחנו ב"קיסר ים" היינו עדים להמון תהיות של הזוגות המקסימים שלנו אודות הלוקיישן בו הם יערכו את סשן הצילומים שקודם לערב החתונה. האמת היא שהופתענו לגלות עד כמה המשקל של בחירת הלוקיישן הוא קריטי עבורם וכמה מחשבה מושקעת בכך. בעבר היה נהוג להצטלם ברחבי מתחם האירועים ובכך להבטיח שיהיו תמונות של בני הזוג לפני האירוע, אך כיום מדובר בחלק בלתי נפרד מהחתונה שמקבל את מלוא תשומת הלב. 

 

1. בית ההורים:

המון זוגות אוהבים להתרפק על נוסטלגיה מתוקה וליצור אפקט ווינטג'י בכך שהם בוחרים לערוך את סשן הצילומים בבית הוריהם. מדובר על מקום שבו הם גדלו ועוצבו והם מוצאים את בית ההורים כמקום מאד מרגש. כמובן שמדובר במקרים בהם יש גינה או מרפסת גדולה שמאפשרים צילומים שכאלו. פחות מתאים לדעתנו להצטלם בסלון או בבית שאין לו חללים פתוחים, אך הרעיון של להצטלם בבית ההורים דווקא חביב עלינו ומקבל משמעות ערכית מעבר לסשן תמונות יפות.

 

2. אלבום סלפי:

זוגות רבים אוהבים לערוך את החתונה שלהם בקצב שבו הדברים קורים בעולם. ענף החתונות הוא ענף בפני עצמו אך ישנו גם עולם שלם בחוץ והמון זוגות אוהבים להישען על הטרנדים העכשוויים ולקשר אותם לחתונה. אז מסתבר שיש כזה דבר "אלבום סלפי" בו החתן והכלה מצלמים את עצמם. מה שאנחנו אוהבים באלבום הסלפי הוא את מינימום המאמץ וגם את התעוזה של להניף את היד בתנוחת הסלפי המסורתית וליצור מזה אלבום חתונה. רעיון לא רע, אבל אנחנו ממליצים לשלב אותו בצילומי טרום החתונה ולא לבסס אלבום שלום רק על סלפי.

 

3. חוף הים:

כנראה שמדובר בלוקיישן הפופלארי ביותר בקרב הזוגות, ולא בכדי. הים הוא סמל הרומנטיקה הנצחי ולכן מתבקש לערוך שם סשן צילומים. רקע של גלים מתחלפים, שקיעה נוצצת ואוויר ים נקי. אנחנו אוהבים את הלוקיישן מאד וכמובן שהזוגות שלנו ב"קיסר ים" נהנים מהנוף הזה לכל אורך החתונה ולכן יכולים לבחור לוקיישן נוסף מאחר ואחד כזה כבר יש להם ממש לידם.

 

4. שחזור תמונות שלכם ביחד:

רעיון שמאד אהבנו הוא שחזור תמונות זוגיות. למה הכוונה? יש לכם תמונה בלונה פארק? צלמו כזו שוב רק שהפעם אתם לבושים בבגדי החתונה ובאלבום החתונה מקמו את התמונות אחת ליד השנייה. הרעיון הזה מקורי מאד אך דורש הפקה לא קטנה שכן צריך להתרוצץ בין לוקיישנים. כמובן שכמעט ובלתי אפשרי לערוך סשן צילומים כזה ביום אחד ולעתים נדרשים כמה ימי צילום על מנת להפוך את זה לאלבום של ממש. איך שלא יהיה – רעיון מדליק!

 

5. המקום בו הכרתם והתארסתם:

רעיון נוסף מאד שאהבנו שמתאים מאד לזוגות הרומנטיים הוא לערוך את סשן הצילומים בשני חלקים. חלק ראשון הוא להצטלם במקום בו הכרתם לראשונה. בית הקפה בו ישבתם בדייט הראשון או בבר בו שלחת לה צ'יסר. החלק השני הוא המקום בו התארסתם וכך ליצור אלבום שלם שבנוי בחלקו מתמונות שצולמו במקום בו הכרתם לראשונה וחלקו השני של האלבום בנוי מתמונות שצולמו במקום בו התארסתם. רעיון מקורי ונחמד עם משמעות עמוקה שתיוודע רק למי שמכיר אתכם ויבין את משמעות בחירת הלוקיישן.