טלפון

איך לבחור מקום לחתונה - המדריך הקצר שיעשה לכם סדר

כמה טיפים חשובים שכדאי לכם לקחת בחשבון כאשר אתם מתלבטים באשר למיקום החתונה שלכם

בשעה טובה ומבורכת התארסתם ואתם כבר לא יכולים לחכות כדי לקבוע את תאריך החתונה ולהזמין מקום לערוך בו את האירוע החשוב והמשמעותי ביותר בחייכם. אבל האם אתם באמת יודעים מה אתם מחפשים? לפני שאתם מתכננים לצאת ולבדוק מקומות רבים שבהם אפשר לערוך מסיבת כלולות בסביבה הגיאוגרפית שלכם, הנה

 

תקשורת פתוחה בין בני הזוג:

דברו עם בן או בת הזוג על סגנון החתונה שאתם רוצים, והיו מוכנים להתפשר אם לבן הזוג יש רעיונות שונים. זה יוכל למנוע מכם חילוקי דעות ומפח נפש ברגע האחרון. למשל, החליטו ביניכם אם אתם מחפשים מקום לאירוע קטן או גן אירועים שיכול להכיל מאות אורחים.

 

קביעת גובה התקציב:

בחירת מיקום החתונה קשורה גם לגובה התקציב של האירוע שלכם. אם תכינו את התקציב מספיק בזמן, זה יעזור לכם לערוך רשימה של אולמות פוטנציאליים שמתאימים לחתונה שלכם. בנוסף לעלויות השכרת האולם, קחו בחשבון שגם הקייטרינג, המשקאות, הדי ג'יי, הצלם וכל מה שקשור להפקה של אירוע איכותי – ייקחו נתח גדול מהתקציב שלכם, לכן אל תשכחו לכלול גם אותם בחישובים שלכם.

 

מה הכי טוב לאורחים שלכם?

מן הסתם האורחים מגיעים לחתונה שלכם מכל קצות הארץ ואולי גם מחו"ל. לכן, כשאתם בוחרים את מיקום החתונה קחו בחשבון תנאים שגם נוחים לאורחים. למשל, האם נדרש תשלום עבור החנייה? האם בכלל יש מספיק מקום חנייה בסמוך למקום החתונה? ואם אתם מתכננים את חתונת החלומות שלכם על חוף הים או באתר טבע מקסים אחר, האם המקום אכן מתאים לסוג האורחים שהזמנתם לחתונה? לדוגמה, האם המקום מאפשר גישה נוחה לנכים, האם יש גישה לקלנועיות, קראו עוד באילו מצבים קלנועיות מסייעות לקשישים.

 

מספר האורחים שיוזמנו לחתונה:

לפני שאתם מתחילים לחפש מקום לערוך בו את מסיבת החתונה, ערכו חשבון גס של מספר המוזמנים לאירוע. בכול מקרה היו מוכנים לשנות את רשימת האורחים בהתאם לאולם או לגן האירועים בו תיערך המסיבה. זה יוכל למנוע מכם את האכזבה במקרה שתבקרו במקום יפהפה ומקסים שישבה את לבכם, אבל הוא יהיה גדול מדי או קטן מדי לחתונה שלכם. קרא עוד על דרכים יצירתיות לארגן את החתונה שלכם.

 

קביעת תאריך החתונה:

אם החלטתם על מועד החתונה, ובשום אופן לא תוכלו לשנות אותו, בדקו את זמינות האולם לפני שאתם מבקרים בו. אם אתם גמישים באשר ליום בשבוע, לחודש, לעונה, או אפילו לשנה שבה תיערך החתונה שלכם – תהיה לכם בחירה רחבה יותר של מקומות לעריכת מסיבת הכלולות שלכם.

 

להיעזר בייעוץ מקצועי:

אתרי חתונה באינטרנט הם שימושיים מאוד. תמצאו בהם מגוון פרטים על אולמות אירועים ממש בלחיצת עכבר. היועץ או היועצת המקצועית יקשיבו לצרכים ולדרישות שלכם ויחפשו מקום שיתאים לכם מתוך רשימה נרחבת של מקומות לחתונה שנמצאת בידיהם.