טלפון

הספקים המובילים תחת קורת גג אחת באירוע שלכם

הדרך בה חייכם נראים כעת, היא תוצאה של בחירות שעשיתם. לאחר שהתארסתם וקיבלתם את ברכותיהם של החברים והמשפחה, אתם מתחילים לבנות לאט את האירוע הגדול שלכם – אירוע החתונה. כאשר מדובר על בחירות, באירוע החתונה שלכם אתם הולכים לעשות לא מעט בחירות, שעם חיבור כל הבחירות שלכם ביחד, יתקבל השלם: האירוע שלכם. הבחירה של הספקים לאירוע הינה בחירה קריטית ביותר, שכן אותם ספקים הם מה שיעשה או לא יעשה את האירוע שלכם. האם ידעתם, כי בעת שאתם מתחתנים עם גן אירועים בקיסריה, אתם בוחרים בעוד ספקים נוספים? 

 

מתנהלים דרך ספק אחד:

ראשית, מה באמת היתרון של להתנהל עם גן אירועים בקיסריה, ובעצם להנות מקשת שירותים נוספת מלבד גן האירועים? במרבית המקומות כיום, אתם סוגרים את העסקה שלכם עם גן האירועים, ועליכם להרכיב בנפרד ספקים שונים על מנת להרכיב את האירוע – מעין פאזל אם תרצו. מנגד, ישנם גני אירועים שונים, כמו אלו בקיסריה, שמעניקים לכם את האפשרות להתנהל דרך ספק אחד – הגן בעצמו, ולקבל דרכו שירותים נוספים מלבד האירוח במקום. 

 

הקייטרינג:

אז כמובן שהדבר החשוב ביותר הוא הקייטרינג. ישנם מקומות המשכירים לכם את המקום בלבד, לצד מקומות שמעניקים לכם את חוויית האירוח וגם קייטרינג המשודך לגן האירועים. גן אירועים בקיסריה הוא גן כזה שבו אתם מארחים את האורחים שלכם לא רק בגן קסום, אלא גם מאפשרים להם להנות מחוויה קולינארית ברמה הגבוהה ביותר. כך, אינכם צריכים להטריד את עצמכם בחיפוש אחר חברת קייטרינג מוצלחת, ללקט המלצות ולבזבז זמן רב. כמו כן, היתרון הגדול שהוא שאינכם צריכים לעבוד מול ספקים שונים – אלא רק מול גן האירועים בעצמו האחראי גם על האירוח וגם על המטעמים באירוע שלכם. 

 

בר המשקאות:

לצד הקייטרינג, במרבית המקרים גם תוכלו להנות מספק נוסף והוא בר המשקאות. גן אירועים בקיסריה יעניק לכם חוויה של בר אלכוהולי משובח לצד משקאות קלים. גם כאן, בדומה לקייטרינג המשודך לגן, אתם נהנים משירות שנמצא תחת קורת גג אחת. באירוע החתונה, אתם מתקשרים עם לא מעט ספקים – החל מהצלם ועד מעצבת השמלה, כך שבעת שחוסכים לכם יצירת קשר עם ספקים חיצוניים נוספים, אתם חוסכים לעצמכם זמן, כאב ראש והמון טירחה. אם כן, מלבד המעלות הרבות של חתונה בקיסריה, כעת עולות גם התועלות הקשורות בספקים הנלווים אל האירוע שלכם. מזל טוב!