טלפון

סביב אותו שולחן

עיצוב שולחנות - על מה מדובר בעצם?

באירוע החתונה שלנו אנחנו מארחים לכל דבר. המחשבה שלנו לא תמיד נוטה לחשוב בכיוון הזה, אך אם אנחנו עומלים זמן רב על אירוע ומזמינים אליו מוזמנים שעושים דרכם מכל קצוות הארץ כדי לשמוח בשמחתנו, אנחנו לכל דבר ועניין נחשבים המארחים שלהם. מאחר ואנחנו המארחים שלהם נרצה לארח אותם על הצד הטוב ביותר. אנחנו משקיעים בנראות שלנו, במתחם אירועים מושקע, באוכל משובח ובבר אלכוהול איכותי. הרבה זוגות מסתפקים באלו מתוך מחשבה שזה מספיק על מנת לארח את האורחים שלנו ולגרום להם להיות שבעי רצון, אך זה לא לגמרי מדויק.

האורחים שלנו הולכים להתארח ברוב האירוע בישיבה סביב השולחנות. אנחנו עורכים סידורי הושבה ומושיבים את האורחים שלנו על פי אותה רשימה וסביב אותו שולחן הם הולכים לבלות את רוב הערב הגדול בחיינו. כפי שנופשים בבית מלון נהנים מאטרקציות רבות אך בסוף רוצים לחזור לחדרם המפואר, כך גם כאן: האורחים ילכו לבופה, יקומו לרקוד איתנו ולשמוח באהבתנו, אך בסופו של דבר הם ירצו לחזור לשולחן יפה ומזמין ולכן חשוב לא להקל ראש בכל הקשור לנראות השולחן.

באותה המידה שיש המון זוגות ששוכרים שירותי עיצוב ומעצבים את מתחם האירועים בהשקעה רבה וכך גם את שולחנות האורחים, ישנם זוגות רבים שמוותרים על שירותיו של מעצב ומסתפקים בעיצוב הבסיסי שמספק מתחם האירועים וזה לא תמיד מספיק על מנת ליצור אווירה מושלמת. אז אם במידה ושכרתם את שירותיו של מעצב, סביר להניח ששולחנות האורחים יעוצבו בהתאם ויתנו לאורחים שלכם תחושה מפוארת, נינוחה ומעוצבת להפליא. אך מה אם לא שכרתם מעצב? איך אפשר להבטיח ששולחנות האורחים – המקום בו הם אמורים להרגיש הכי בנוח, יהיו נינוחים, מזמינים ובעיקר מעוצבים?

 

נרות:

מדובר במוצר צריכה זול ונגיש שמחולל פלאים. נרות הם בחירה חכמה משום שהם גם תופסים נפח רב וכך יוצרים תחושה של עיצוב וגודש ובנוסף גם מוסיפים צבע ואווירה ברגע שמדליקים אותם. במידה ולא בחרתם לאמץ שירותי עיצוב נרחבים נרות הם בהחלט אופציה זמינה שיכולה להפוך את שולחנות האורחים למעוצבים, מוארים וצבעוניים. במקרה של נרות צריך לשים לב אם מדובר בחתונה בטבע או חתונה בים למשל – במקרה כזה נרות פחות יעילים מאחר ומדובר על חלל חיצוני הסובב רוחות שיכולות לכבות אותם פעם אחר פעם.

 

פרחים:

כאן, בדומה לנרות שהם זמינים וזולים, פרחים אומנם נגישים אך ברוב המקרים לא זולים כלל. סידורי פרחים, ובעיקר כאלו שמיועדים לחתונה או במקרה הזה לשולחנות האורחים בחתונה, הינם עסק לא זול, אך עדיין זול יותר משירותי מעצב. סידורי פרחים מפוארים ועשירים על שולחנות האורחים יכולים לעשות את העבודה נפלא ולהפוך את השולחנות – המקום בו האורחים מתארחים לצבעוני ומעוצב.

 

מפות ומפיות צבעוניים:

אם החלטתם לוותר על שירותי העיצוב חשוב לשים לב למשהו חשוב: לא לעצב את השולחנות בצבעים כהים. ישנו טרנד שזוגות רבים אוהבים והוא מפות שחורות באירוע עם מפיות שחורות וזאת על מנת להבליט את כל העיצוב שיושב על השולחנות, אך אם בחרתם שלא לשכור שירותי עיצוב תיזהרו לא ליפול בפח של לעצב את השולחנות בשחור – תקבלו תוצאה שנראית מאד לא טוב. לכן תלכו דווקא לקיצון השני ותעצבו על בסיס צבעים צבעוניים שיאירו ויתנו תחושה חמימה ועוטפת.