טלפון

מי מגיע איתכם אל ערב הטעימות?

ערב טעימות - מי ההיו המוזמנים שיעזרו לכם לבחור את המנות לאירוע המיוחד שלכם?

לא באמת חשבתם שלא תדעו באילו מטעמים אתם הולכים לארח את האורחים שלכם, נכון? בעת שסגרתם את האירוע שלכם עם אולמות אירועים בקיסריה, אתם עתידים להיות מוזמנים אל ערב הטעימות על מנת להנות מערב שכולו אוכל טוב. אז רגע לפני שאתם מצהירים כי לא תאכלו מהבוקר על מנת להגיע רעבים, את מי אתם לוקחים אתכם?

 

חברים שרק עכשיו התחתנו:

ישנם הזוגות שבוחרים לבחור בזוג חברים שלהם שהתחתן לא מזמן, מדוע? בגלל הניסיון. הרצון הגדול של זוגות הוא להכתיר את האירוע כהצלחה, ועבורם, זוג חברים שהרגע התחתן יכול לתת להם טיפים לגבי בחירה נכונה של מנות, איך מגוונים את התפריט ומה האורחים אוהבים יותר מכל. יחד עם זאת, הצוות הקולינארי של אולמות אירועים בקיסריה ישמח תמיד לייעץ לכם ולעזור לכם לבחור את מניפת המטעמים לאירוע. 

כבוד גדול לאבא ולאמא:

כמו כן, ישנם הזוגות שבוחרים להפוך את ערב הטעימות לערב מגבש שנותנים בו המון כבוד להורים. האם הייתם מגיעים למעמד המרגש הזה ללא ההורים שלכם? מובן שלא. בערב הטעימות תוכלו גם להנות מחברתם של ההורים היקרים שלכם, ואפילו למנף את הבחירה בהם כך שהם יהיו הקול המבוגר יותר בבחירת המנות, בעוד אתם מייצגים את קולם של הצעירים.

ערב איכות עם האחים שלכם:

אז לצד זוגות החברים וההורים, ישנם הזוגות שבוחרים להשאיר את ערב הטעימות במשפחה, אך עם האחים. האחים שלכם הולכים איתכם יד ביד לאורך כל תהליך הפקת האירוע שלכם, מדברים עם ספקים, עורכים רשימות הגעה ולא מפסיקים להיות שם בשבילכם. כעת, אתם רוצים לצ'פר אותם ולפנק אותם בחזרה? ערב הטעימות עם אולמות אירועים בקיסריה הוא אכן פינוק ראוי וטעים במיוחד. רק כדאי שתזכירו להם להגיע רעבים מאד...

רק אתם, לבד:

וכמובן, שגם יש זוגות שבוחרים להגיע אל ערב הטעימות לבד. בסופו של דבר, מדובר על האירוע שלכם, כך שסביר מאד שתרצו לערוך את ערב הטעימות לבד מכמה סיבות. ראשית, אתם רוצים לבחור במנות שמאפיינות אתכם ואת הטעם האישי שלכם, וכמובן, שגם תרצו לבצע את הבחירה לבדכם על מנת להפתיע את המשפחה והחברים שלכם בבחירה שלכם. כמו כן, ישנם הזוגות שרואים בערב הטעימות כבילוי של ממש, שהינו אתנחתא נעימה בין ההתרוצצויות השונות הכרוכות בהפקת אירוע החתונה. מה שלא תחליטו, הדבר הכי חשוב הוא לבצע בחירות נכונות ושיהיה לכם המון בתיאבון!