טלפון

חוגגים וחוסכים בקלי קלות

רוצים לחסוך את עלויות האירוע שלכם. כל מה שרציתם לדעת  במאמר שלפניכם

אתם כנראה תופתעו, אך הרצון שלכם לחגוג בגדול וגם לחסוך בגדול את האירוע שלכם, לא אמורים להתנגש. אחרי שנפגשתם כבר פעם אחת עם גני אירועים בקיסריה ואתם כבר מתחילים לקבל תמונה בהירה יותר אודות המקום שבו תרצו לחגוג את האירוע שלכם, הרי שהגיע הזמן באמת לגלות איך ניתן בצעדים פשוטים מאד.

 

חשיבות ליום בו נערך האירוע:

אולי לא כולכם יודעים, אבל ליום בשבוע שוב תתחתנו יש השפעה רבה על עלות האירוע שלכם. אם לא יצא לכם לדון על כך עם מפיקי האירוע שלכם, הרי שכדאי שתדעו: ככל שהאירוע שלכם יתקיים מוקדם יותר בשבוע – כך תשלמו פחות. מנגד, ככל שהאירוע שלכם יתקרב אל סוף השבוע – כך תשלמו יותר. לצד הזוגות שחשוב להם מאד להתחתן בסוף השבוע, ישנם אלו שכל מה שחשוב להם הוא גני אירועים בקיסריה, אך מעבר לכך? הם גמישים מבחינת היום. אם כן, רגע לפני שאתה חותמים על אירוע בסוף השבוע, תוכלו להקדים אותו ולחסוך כסף.

 

באיזו עונה אתם מתחתנים?

אז לצד החשיבות הגדולה של היום בשבוע, גם ישנה חשיבות לעונה שבה החלטתם לשבור בה את הכוס. החתונות הנערכות באירועי החורף זולות מאלו הנערכות בקיץ. העונה הרשמית של האירועים הוכתרה כבר לא אחת כעונת הקיץ, מה שאומר שמדובר על עונת פרימיום שבה האירועים קצת יותר יקרים. ממש כמו החשיבות של היום בו נערך האירוע – אם לא משנה לכם באמת באיזו עונה תתחתנו, הרי שתוכלו להיות גם כאן גמישים ולחסוך כסף נוסף בדרך אל האירוע הגדול.

 

כמה שמלות באמת צריכה כלה?

על מנת להתחתן עם גני אירועים בקיסריה, כל שאתם צריכים זה רשימת מוזמנים של האהובים שלכם ואתכם. האם יש צורך ביותר משמלת כלה אחת? לא בטוח. כיום, לא מעט  כלות בוחרות להחליף שמלה במהלך האירוע, וכתוצאה מכך – גם לשלם יותר כסף על כל הקשור בהופעה לחתונה. אם אתם רוצים לחסוך כסף ולהפוך את האירוע שלכם לאירוע כזה שבו אתם מתקצבים אותו נכון וגם עומדים בתקציב, הרי ששמלה אחת פחות לאירוע תוכלו לחסוך לכם אלפי שקלים. תשאלי את עצמך מה הנחיצות של מלה נוספת – אם מדובר על חלום ארוך ימים, לכי על זה. מנגד, אם מדובר על תוספת נחמדה ותו לא עבורך, תוכלי לוותר על התענוג.