טלפון

שדרוגים מעניינים לאירוע החתונה שלכם

לפניכם כמה רעיונות מעניינים איך לשדרג את האירוע שלכם ולהפוך אותו לאירוע קצת שונה מנוף האירועים כיום

ברגע שסיפרתם לכל החברים והמשפחה שלכם על ההחלטה שלכם להתחתן, לבטח שמעתם גם מכולם כי אתם עומדים לחוות חוויה נפלאה ומרגשת שמגיעה רק פעם בחיים. אכן, החתונה היא אירוע שחוגגים רק פעם אחת בחיים, כך שיש לכם הזדמנות אחת להגשים את כל חלומות האהבה הגדולים שלכם. אתם לבטח כבר יודעים איך אתם רוצים לחגוג את האירוע המרגש שלכם? 

 

חוגגים את האירוע שלכם כחתונה הפוכה:

אז הדרך הראשונה לחגוג את אירוע החתונה שלכם בפורמט קצת אחר הוא עם מה שמוכר כיום כ"חתונה הפוכה". אפשר לומר שמדובר על להיט שתופס תאוצה וכבר נוכח בלא מעט חתונות כיום. על מה בדיוק מדובר? כיום, אירוע החתונה בנוי בצורה כזו של קבלת פנים, טקס חופה, ארוחה מרכזית ורחבת ריקודים. החתונה ההפוכה למעשה מרכזת את הארוחה המרכזית כבר עם שלב קבלת הפנים, כך שמה שנותר אחר כך הוא חגיגה על רחבת הריקודים המגיעה אחרי שבירת הכוס בחופה. מה יוצא לכם מזה? מסיבת חתונה ארוכה שהמרכז בה הוא הריקודים, ופחות האוכל.

 

אירוע אהבה חוגגים ביום האהבה:

רוצים להפוך את האירוע שלכם לאירוע אהבה הכי גדול שיש? אחד התאריכים המבוקשים ביותר בגני האירועים הוא התאריך של יום האהבה. אכן, אירוע החתונה שלכם הוא אירוע האהבה הגדול ביותר שאי פעם תחגגו, כך שיש לכם הזדמנות להיצמד אל תאריך סימבולי ולהעצים את אווירת האהבה. תאריך נוסף שיכול להיות אפשרי לחגיגה גדולה של אהבה הוא התאריך של הדייט הראשון שלכם. סוגרים מעגל עם כוס שבורה בחופה? בהחלט!

 

חתונה עברית עם קהל האורחים שלכם:

לא מעט זוגות מביעים חיבה גדולה אל המוסיקה העברית, וכך הם בוחרים לעשות חתונה בפורמט של חתונה עברית. בחתונה עברית מנגן הדיג'י רק שירים בעברית, כך שכל החגיגה שלכם מבוססת על פס קול של מוסיקה בעברית. אתם רוצים להעצים את תחושת הישראליות בחתונה שלכם? כיום ניתן לשזור באירוע שלכם אטרקציה של ערבי שירה בציבור. לא תאמינו איזה אפקט נהדר יוצר ערב שכזה, המלכד את כל האורחים שלכם סביב השירים האהובים של המוסיקה הישראלית.