טלפון

עשרת הדיברות לאירוע מוצלח ובלתי נשכח!

עשרת הדברים הכי חשובים בדרך לאירוע מושלם:

1. אבן הפינה – המקום בו תחגגו:

עוד הרבה לפני שתחשבו על שלל אלמנטים לשילוב באירוע העסקי או הפרטי שלכם, אתם צריכים שיהיה לכם מקום לארח בו את כל האורחים שלכם. התחילו את המסע שלכם בחיפוש אחר גן מרהיב, עם נוף מרהיב ובלוקיישן מנצח.

2. צוות הפקה מקצועי כמפתח להצלחה:

מי שיניע עבורכם מהלכים, יתן לכם רעיונות ויגשים לכם את החלומות הוא צוות ההפקה. על כן, נסו להתרשם בפגישת ההיכרות מצוות ההפקה שעומד לרשותכם, ותוך כדי שיחה להבין האם המפיקים שיושבים מולכם הם אלו שיש בכוחם לקחת את האירוע שלכם הכי גבוה שאפשר.

3. בחירה מוצלחת של מנות:

איך שלא תהפכו את זה, האוכל הוא מוטיב מרכזי באירוע, אם לא ה-מוטיב. סמוך לאירוע שלכם תוזמנו אל ערב טעימות על מנת לבחור את אלו שיככבו אצלכם וירגשו את קהל הטועמים – האורחים שלכם. תוכלו להסתייע בעצתו של השף בכל הקשור לבחירת המנות.

4. בר אלכוהול לכל אירוע!

גם אם האירוע שלכם הוא אירוע עסקי רשמי וגם אם החגיגה שלכם היא אירוע בר מצווה – בר אלכוהול חייב להיות באירוע. מעבר לכך שתמיד ישנו קהל שרוצה ליהנות ממשקה אלכוהולי, הנוכחות של בר המשקאות מוסיפה יוקרה ותפאורה חיונית לאירוע שלכם.

5. אטרקציה למינוף האירוע:

השקיעו באטרקציה באירוע שלכם. גם כאן, אין כל חשיבות על איזה אירוע מדובר – אירוע גיבוש וכייף לעובדים שלכם, חתונה או כל אירוע אחר. האטרקציות ממנפות את האירועים ומוסיפות רובד שנותן טעם וגוון נוסף לאורחים בחוויה הכוללת.

6. רשימה מסודרת של מוזמנים:

השקיעו זמן בהכנת רשימה מוזמנים מסודרת. המטרה: להזמין את כל האורחים היקרים לכם. מה אסור שיקרה? שתפספסו אורחים. על כן, חלקו את הרשימה של פי רמות הקירבה (חברים, משפחה, קולגות וכדומה), וכך תוכלו להבטיח כי כל האורחים היקרים לכם בפנים.

7. אין דאגה עם רשימות הגעה:

אחרי שיש לכם רשימת מוזמנים ושיגרתם את ההזמנות, הגיע הזמן לוודא הגעה עם כל האורחים. ההמלצה לבצע רשימות הגעה היא המלצה חמה, שיכולה לחסוך לכם המון בלאגן באירוע עם הושבת האורחים, ובעיקר לחסוך לכם כסף שכן לא תצטרכו לשלם על אורחים שלא הגיעו.

8. סידורי שולחנות:

אחרי שיש לכם מספר מוערך של מוזמנים, תוכלו למסור אותו למפיק האירוע שלכם וכך גם להתחיל לתכנן את סידורי השולחנות. כך, כל אורח שמגיע לאירוע מקבל פתקית ובה מספר השולחן בו הוא יתארח.

9. מזכרת לאורחים שלכם:

השקיעו עוד קצת בתקציב שלכם והעניקו תשומת לב נוספת לאורחים שלכם בדמות מזכרת מהאירוע. לכל אירוע מתאימה מזכרת אחרת. אם מדובר על אירוע עסקי לדוגמא, הדפסה על חולצות לאירועים עם פונגו היא אפשרות מצוינת! תוכלו להדפיס את שם העסק שלכם, את התאריך בו נערך האירוע או את סלוגן האירוע. כך, מעניקים מזכרת וגם משלבים אלמנטים שיווקיים.

10. האחרון והחשוב ביותר: להנות!!!