טלפון

צילום חתונה זה לא משחק ילדים

כשמדובר בבחירת צלמים לחתונה הרבה דברים יכולים להיות מעורפלים, לא תמיד יודעים למה לשים לב? ולמה להתייחס? אחרי הכל, כל זוג רוצה לדעת שהתוצאה שלו תהיה ברמה הגבוהה ביותר ואין פשרות, שמדובר באירוע כמו חתונה חשוב לדעת ללכת על בטוח.

 

אירוע החתונה הוא אירוע מורכב וגדול, הכנות רבות וככל שמתקדמים אל המאורע הגדול, ההתרגשות מתעצמת, ההורים כבר קוססים ציפורניים ולא שהזוג נח, כמובן שצריך להתכונן בהתאם, הרבה משימות - כגון : שמלת כלה, חליפת חתן, לבחור מיקום מתאים, מה לגבי האוכל והמוזיקה ובין שלל ההכנות וההיערכויות, הרבה מטלות ומשימות יש לבצע, הכל צריך להיות מוכן ומזומן לרגע החשוב, ובתוך כל זה ישנו גם הנושא של צילום החתונה, שהוא קטגוריה בפני עצמו בייחוד למי שפחות מכיר סגנונות צילום עדכניים, חבילות צילום לחתונה, צלמים לחתונה, כמות צלמים נדרשת וכל מיני דברים מהותיים, מדובר בנקודה חשובה בכל זאת המזכרת היחידה מן האירוע חשוב שהדברים יתבצעו ברמה הגבוהה ביותר ואין צורך להתפשר.

אם אתם באמצע הלחץ, הכנות, ריצות אפשר להרגיע - במאמר הבא נלמד איך לבחור צלמים לחתונה בראש שקט.

4 כללי הברזל לבחירת צלמים לחתונה:

כימיה:

כימיה מעולה הוא מפתח לאירוע מושלם ויותר מזה לשיתוף פעולה טוב עם הצלם.

כימיה טובה היא מפתח להרבה דברים לא רק שמדובר בצילום חתונות על אחת כמה וכמה שמדובר בצילום החתונה כימיה מעולה מאפשרת "לשבור את הקרח" בכל הנוגע להיבטים והפערים המקצועיים והיא נותנת במה לזוג בכדי להסביר את עצמם בצורה נכונה מבלי להתבייש לרדת לפרטים חשובים, המלצה תחברו לצלם שבו אתם בוטחים ומרגישים בנוח מעבר לזה שזה שיתוף פעולה בריא יותר, זה גם ניכר בתמונות ובאלבומים.

 

תקשורת נכונה: 

מהי תקשורת נכונה? איך נגדיר תקשורת נכונה?

ובכן בתקשורת מול צלמי חתונה חשוב להיות ממוקד ומפוקס, הצלמים לוקחים בחשבון את נושא המקצועיות או יותר נכון את חוסר המקצועיות, אין טעם לנסות לדבר במושגי צילום, או בעריכה .

מומלץ לשתף את הצלם לגבי העדפות, תחביבים ממש לנדב מידע לצלם אודות הזוג ובכך בניסיון ובמקצועיות הצלם יודע להתאים את עצמו אל הזוג ואת סביבת העבודה ולמעשה בזכות תקשורת מתאימה נבנה לזוג מעין פרופיל, פרופיל עבודה כזה שמאפשר לצלמים  להביא לידי ביטוי את המקצועיות שלהם בצורה טובה יותר .

 

ניסיון:

אין חכם כבעל ניסיון כמה פעמים שמעתם את הביטוי הזה והאמת שבצילום חתונה מדובר בנושא מהותי לא פחות ממקצועיות הצלם, ניסיון הוא היכולת של צלמי החתונה לנהל את האירוע בצורה נכונה מעבר לאיכות התמונה, הוא היכולת להביא לידי ביטוי את הזוג העמדות, זוויות, לכל תמונה יש משקל וכל תיעוד יש את העוצמות שלו.

המלצה חשובה בדקו שהצלם מגיע עם קבלות, כיום ניתן "לעקוב" דרך הרשתות החברתיות בדקו בקבוצות בפייסבוק השונות ,ואל תתביישו לבקש תיק עבודות .

 

תיק עבודות:

בצילום מקצועי לא רק באירועים, הצלמים מציגים תיק עבודות, למעשה מדובר בכרטיס הביקור המקצועי של הצלם.

בצילום זוגות לחתונה, שימו לב לאלמנטים כמו גיוון, צבעוניות, בתמונות זה מראה על יכולת גבוהה ויצירתיות מצד הצלם, שימו את עצמכם בנקודה ותשאלו האם ככה הייתי רוצה שהתמונות שלו יהיו? תיק העבודות הוא כלי ברזל באיתור המקצועיות של הצלם.