טלפון

חוגגים חתונה קטנה? קחו לדרך את הטיפים הבאים

בשנים האחרונות עלו עוד ועוד דרכים לחגוג את אירוע החתונה: ישנם אלו שהחליטו ללכת הפוך על הפוך עם הרעיון של חגיגת החתונה ההפוכה, הזוגות שהחליטו להתקדש ולשנות סטטוס לאור השמש עם חתונות הצהריים ואלו שפשוט החליטו לשבור את המוסכמות ולוותר על קהל גדול מוזמנים. המציאות כיום היא שלא מעט זוגות העומלים על הרכבת רשימת המוזמנים, בוחרים להקטין ולהקטין את רשימת המוזמנים. הסיבה? הרצון לחגוג אך ורק עם מעגל המכרים הקרוב ביותר! גם אתם בוחנים אפשרות של חגיגת חתונה קטנה? לכל חתונה חוקים משלה. קחו לדרך את הטיפים הבאים והפכו את האירוע שלכם לרגע המאושר ביותר בחייכם.

 

העניקו תשומת לב לרשימת המוזמנים:

כאמור, הרעיון לחתונה הקטנה דוגל בכך שאל האירוע תזמינו אך ורק את מעגל הקרובים אליכם המבוסס על בני המשפחה ועל החברים הקרובים ביותר. מאחר ומדובר על חתונה עם כמות מצומצמת של מוזמנים, עליכם להשקיע היטב בהכנת רשימת המוזמנים. ההמלצה תחילה היא לערוך רשימת מוזמנים גדולה הכוללת את כל מי שהייתם מזמינים במידה והייתם חוגגים חתונה גדולה, ורק לאחר מכן להתחיל ולסנן את הרשימה על פי מעגל הקירבה אליכם. כך, בכל שלב תוכלו להוסיף או להוריד מוזמנים על פי רצונכם.

 

אישורי הגעה? במקרה שכזה בגדר חובה!

כשבני זוג חוגגים חתונה עם קהל רב של מוזמנים המגיע לכ-500 אורחים לדוגמא, לא באמת יורגש אם יהיו חסרים 50 או 100 מוזמנים. מה קורה בעת שאתם חוגגים חתונה קטנה בשרון? כל אורח חשוב. דמיינו לעצמכם מצב בו רשימת המוזמנים שלכם מורכבת מ-250 אורחים ולא הגיעו אל האירוע שלכם כ-80 אורחים – הרי שתרגישו בחסרונם וכך אירוע קטן הופך לאירוע קטן מאד. על כן, הממלצה היא לערוך אישורי הגעה. המטרה? לדעת עוד טרם האירוע מי מתכוון להגיע לחגוג אתכם ומי לא. מאחר ורשימת המוזמנים שלכם מבוססת על המעגל הקרוב אליכם ביותר, סביר כי מרבית המוזמנים יגיעו. כך או כך, לא מהמרים על האירוע שלכם ומוודאים הכל מבעוד מועד.

 

חשבו היטב את ההוצאות שלכם:

רגע לפני שאתם משקיעים את מיטב כספכם בספקים מן השורה, כדאי לזכור דבר חשוב מאד: ככל שאתם מזמינים יותר אורחים לחתונה שלכם, כך אתם מגדילים את סכום המתנות שתקבלו. מה קורה כשאתם חוגגים חתונה קטנה בקיסריה? אתם חוגגים עם מספר מועט של אורחים ועל כן גם כמות המתנות שלכם לא תמיד גדולה. על כן, כדאי לקחת זאת בחשבון. המון פעמים זוגות מגדירים תקציב גבוה מאד לאירוע שלהם תוך האמונה כי הם יצליחו לכסות את האירוע, אך בפועל האירוע לא מכסה את עצמו. ההמלצה? הגדירו תקציב הגיוני לאירוע המבוסס על כמות האורחים ועל היכולת הכלכלית שלכם.

 

האם החתונה הקטנה מתאימה לכם?

אם המשאלה שלכם היא לחגוג את האירוע עם החברים הטובים ביותר המלווים אתכם מהגן ועם בני המשפחה הקרובים ביותר, החתונה הקטנה מתאימה לכם. מדובר על אירוע הרבה יותר אינטימי המקרב אתכם אל האנשים הקרובים אליכם ביותר. את מי הייתם רוצים לראות סביבכם ביום חגכם?