טלפון

חתונה בלתי נשכחת לצד המים

חתונה על הים בקיסריה

פיסת בד לבנה מבהיקה מתנפנפת מעל זוג חגיגי ונרגש, שכל האופק פרוש לפניו. ים כחול, גלים וחול, שמי תכלת מזדהרים במרום הרקיע, שפע פרחים רעננים מעטרים את חופת הבד העדינה. התפאורה המופלאה והרומנטית הזו יכולה להיות הרקע לחתונה המיוחדת והבלתי נשכחת שלכם! את פס הקול אנחנו משאירים לטבע הקסום – רחש של גלי ים, קריאות של שחפים לבנים והד עתיק של חומות עתיקות בנות מאות ואלפי שנים. רוצים גם? בואו ללכת אצלנו על המים, קרוב קרוב לכל מה שקסום וטוב – ים מושלם, שקיעות נהדרות, מתחם אירועים יוקרתי ומושקע – "קיסר ים".

הייחוד והקסם של גם האירועים "קיסר ים" נעוצים בשילוב הבלתי רגיל של ים במרחק נגיעה, עתיקות קיסריה המרשימות וגינה מקסימה עטורה בצמחיה ירוקה של דשא, דקלים ועצים ירוקים. "קיסר ים" הוא גן האירועים היחיד בישראל שמצוי בתוך תחומי גן לאומי, ועל כן נהנים אורחינו מיתרונות רבים. מתחם האירועים "קיסר ים" כולל אפשרויות אירוח מגוונות, ומאפשר לכם לחגוג חופה תחת השמים על שפת המים או בגינת הגן הירוקה, להתארח באולם עתיק ורומנטי, משופץ ומעוצב, בעל תקרות גבוהות במיוחד וקשתות אבן יפהפיות עם חלונות ענק הפונים אל הנוף, ולהתרגע בפינות ישיבה נינוחות באוויר הפתוח.

אנו ב"קיסר ים" מחכים לכם – זוגות אוהבים – ונכונים להגשים עבורכם כל חלום: מחתונה קיצית על שפת המים אל מול השקיעה ועד חתונת חורף מושקעת ויוקרתית. חושקים באווירה מיוחדת או בקונספט לא שגרתי? ב"קיסר ים" תוכלו לממש את החלום: חתונת אבירים קלאסית עם אביזרים תקופתיים, חתונה ביום שישי בצהריים, חתונה קלילה בקווי עיצוב נקיים ורומנטיים, חתונה באווירה ים תיכונית, באווירת קרנבל פרועה וצבעונית או טרופית ותוססת... על מנת לממש את החלומות והמשאלות שלכם באירוע המופלא בחייכם, תוכלו להיעזר במומחים מתחום ההפקה וארגון האירועים. בחורף מחכים לחוגגים אצלנו חלונות ענק שמהם נשקפים הים, העננים ושמי הכוכבים, אולם ענק חגיגי המעוצב בריהוט מרשים ובאביזרים משלימים על פי טעמכם, תאורה עשירה, רחבת ריקודים נוחה ומרווחת, הגברה מעולה ופינות ישיבה נעימות ומזמינות.

השילוב בין מתחם האירועים המיוחד, טעמי האוכל המסקרנים והמחשבה על כל פרט באירוע שלכם – יוצר אירוע חד פעמי שאורחיכם ירבו לשבח ולא ישכחו. המקום נגיש ומאפשר לחגוג אירועי קיץ וחורף, חתונות גדולות וחתונות קטנות וכן אירועים בשעות היום והצהריים.

בואו להתרשם, ליהנות ולחגוג אתנו את יומכם הגדול, במתחם האירועים המושלם לצד המים, ותזכו – אתם ואורחיכם – בחוויה אדירה ובלתי נשכחת!