וואטסאפ

כל מה שרציתם לדעת על אולם אירועים בשרון

גם אם אתם אנשי עסקים מצליחים המדלגים בין פגישות כחלק משגרת היום, עדיין לא הגעתם לפגישה שכזו: פגישה עם מנהלי האירועים של "קיסר ים" - אולם אירועים בשרון. שום דבר לא יכול להכין אתכם לרגע שבו תהפכו מאורסים ותתחילו בהכנות הרבות לקראת אירוע האהבה שלכם. במידה רבה, אינכם צריכים להיות מומחים גדולים או בעלי הבנה מעמיקה באירועים, אלא כל הנדרש מכם הוא להגיע עם תשובות לשאלות הבאות. ואת היתר? מפקידים בידיו של מנהל האירועים שלכם!

 

חתונת בוטיק או חתונה עם מספר רב של משתתפים?

יום הולדת אתם חוגגים עם כמה חברים טובים, אך אירוע חתונה הוא אירוע גדול יותר שבו תרצו כעדים יותר מכרים שלכם מסביבכם. לכן, הדבר הראשון שעליכם להחליט לגביו הוא אופי האירוע שלכם: חתונת בוטיק קטנה ואינטימית עם מאות בודדות של אורחים, או חתונה גדולה יותר. המגמה כיום היא יותר ויותר לדבוק בבוטיק, ולזנוח מאחור את האירועים הגדולים המובססים על מאות רבות של מוזמנים. לא רחוקים כלל הימים בהם הנוסחה הפשוטה הייתה: יותר מוזמנים = חתונה שמחה יותר. כיום ישנו גל של רטרו, נוסטלגיה ווינטאז' המשפיע גם על כמות האורחים באירוע: אירוע סולידי ואינטימי הנחגג עם אולם אירועים בשרון.

 

חופה על הים או חופה במתחם סגור?

החגיגה שלכם עם "קיסר ים" מתעלה על כל מה שאי פעם דמיינתם. בעוד ישנם המתחמים המציעים לכם את חוף הים כנוף לחופה, אנחנו מציעים לכם לערוך את החופה ממש על הים. בכדי להבטיח שחוף הים לא יהיה רק תפאורה אלא ממש חופה, עליכם למרכז את האירוע שלכם לכיוון אירועי הקיץ. באירועי החורף, לא ניתן לערוך את החופה על הים, כך שיהיה עליכם להסתפק במראה המרהיב של גלי הים התיכון. אלו מכם החולמים לדרוך על החול, ליהנות מהבריזה המלטפת ומניחוח הים, יחגגו באירוע קייצי. לכן, נסו להגדיר בפני עצמכם לפני ההגעה לפגישה עם אולם אירועים בשרון, האם תרצו חופה על הים או במתחם סגור.

 

מה התקציב שתרצו לעמוד בו?

הגדרת התקציב לאירוע היא אולי אחד מאותם שלבים סבוכים בדרך, אך היא ללא כל ספק אחד מהשלבים החשובים ביותר בדרך. איך מגדירים תקציב? על פי היכולת הכלכלית שלכם. זה השלב שבו עליכם לספור כמה כסף יש לכם בחסכונות וגם לנסות להבין עד כמה ההורים שלכם עתידים להיות מעורבים כלכלית בהפקת האירוע. בעת שיש לכם תקציב לעמוד בו, קל יותר לשלול אופציות מסוימות כמו חגיגה בעונת הקיץ שהינה יקרה יותר, או חגיגה ביום חמישי שגם היא יקרה יותר בהשוואה לאירועים הנחגגים בתחילת השבוע. מדובר על נתון חשוב שכדאי להגיע איתו אל פגישת ההיכרות עם "קיסר ים". ככל שיש לכם יותר מידע, כך ניתן להפיק יותר מהפגישה הראשונה.

 

האם יש לכם תאריך מועדף שתרצו להתחתן בו?

כמו כן, חשוב לבדוק את הזמינות של "קיסר ים" מולכם. אם יש נתון שיש כמעט לכל הזוגות בשלב זה הוא התאריך שבו הם ירצו להתחתן: ישנם זוגות שרוצים לשבור כוס ביום השנה שלהם, זוגות שחוגגים בתאריך יום הולדת של אחד מבני הזוג והזוגות שבוחרים בתאריך בעל משמעות אחרת עבורם. פגישת ההיכרות שלכם עם אולם אירועים בשרון כמו "קיסר ים", היא ההזדמנות המושלמת עבורכם לברר האם התאריך שאתם חושקים בו זמין לכם. ישנם תאריכים רבים לאורך השנה, אך תאריך אחד בלבד שיוכתר לנצח כ"תאריך אירוע האהבה שלכם".

 

עד כמה אתם גמישים עם עונה ותאריך?

מה קורה במידה ויש לכם תקציב שאינו הולם את חזון האירוע שלכם? תמיד יש מה לעשות! מנהל האירועים של אולם אירועים בשרון כמו "קיסר ים", יציע לכם חלופות הולמות וראויות. כך לדוגמא, הדרך הקלה ביותר להוזיל את האירוע שלכם ולנסות לקרב את העלות שלו אל התקציב שהגדרתם, היא באמצעות הזזת האירוע מהקיץ אל החורף, והזזת האירוע מסוף השבוע לתחילת השבוע. אופציה נוספת העומדת לרשותכם היא לצמצם מעט את רשימת המוזמנים – זאת מאחר ועלות האירוע נמדדת גם על פי מספר המוזמנים. הגיעו לפגישת ההיכרות שלכם עם ראש פתוח, מצב רוח והמון אהבה!