וואטסאפ

הכללים לעריכת סידורי שולחנות עם אולם אירועים בשרון

אחרי מספר פגישות עם "קיסר ים" - אולם אירועים בשרון, ואחרי שאתם כבר מצליחים לדמיין איך תראה החתונה שלכם עם הנוף של הים, הגיע הזמן להעלות הילוך: להכין את סידורי השולחנות של האורחים. אז נכון שאתם חתן וכלה, אך אתם גם מפיקי אירועים בעצמכם וגם עליכם מוטלת אחריות ארגון האירוע. אז רגע לפני שאתם עושים זאת, איך כדאי לסדר את האורחים ומה הכללים החשובים שכדאי להיצמד אליהם?

הכלל ה-1: מתחילים אחרי אישורי ההגעה

הכלל הראשון והחשוב ביותר הוא לא להתחיל את סידורי האורחים סביב השולחנות לפני שסיימתם את אישורי ההגעה לאירוע. לא מעטים הזוגות שנפלו בפח הזה, ואת סידורי השולחנות הם החלו מיד עם סגירת רשימת המוזמנים שלהם. בפועל, לא כל המוזמנים שלכם עתידים להפוך לאורחים שהגיעו, כך שחשוב לקבל תמונה בהירה אודות כמות המוזמנים, הזהות שלהם ורק לאחר מכן לסדר אותם סביב שולחנות. את אישורי ההגעה נהוג להכין כשבועיים לפני האירוע לערך, ואת סידורי השולחנות תוכלו להכין מיד לאחר מכן ולהגיש את הרשימה אל מנהל האירוע שלכם.

הכלל ה-2: מסדרים על פי רמות קירבה

המטרה שלכם היא להיות מארחים נפלאים, ועל מנת להיות כאלו, עליכם לסדר את האורחים שלכם בשולחנות על פי מעגל הקירבה שלהם. אם כן, הקצו מראש שולחנות למשפחה מצד האב, שולחנות למשפחה מצד האם, שולחן השייך לקולגות שלכם, שולחן של שכנים, שולחן של מעגל החברים הכי טובים וכדומה. שימו לב כי החוויה של האורחים מהאירוע שלכם נמדדת בין היתר גם על פי סדר ההושבה שלהם. בעת שאתם מפזרים את האורחים וההושבה לא מתבצעת על פי מעגלי קירבה, הם מרגישים מרוחקים וטעם החוויה שלהם נפגע.

הכלל ה-3: לא משאירים מקומות ריקים בשולחן

אולם אירועים בשרון כמו "קיסר ים" ישמח ללוות אתכם לאורך כל הדרך, בין היתר עם המלצות חמות לגבי סידור נכון של האורחים מסביב לשולחנות. אחד הכללים החשובים ביותר הוא לא להשאיר מקומות ריקים בשולחנות. הסיבה? באופן זה אתם פותחים שולחנות נוספים שעולים לכם כסף. השאלה הנשאלת אם כן היא את מי מושיבים בשולחן שבו נותר כסא אחד ריק? עליכם לשחק עם רשימות האורחים ולהגיע למצב בו כל השולחנות מלאים. במקרים שכאלו, עדיף להעביר זוג אחד לשולחן אחר ולהוסיף עוד שלושה חברים לשולחן אחר – הכל על מנת שלא ליצור חורים בשולחנות שלבסוף עולים לכם כסף.

הכלל ה-4: משפחות וחברים בשולחנות הקרובים אל רחבת הריקודים

ולבסוף, מיקום האורחים בשולחנות. מרבית הזוגות בוחרים להושיב את המשפחה הקרובה ואת החברים הקרובים כמה שיותר קרוב אל רחבת הריקודים. הסיבה? להעניק להם את הלוקיישן המוצלח ביותר. הזוגות המתחתנים רוצים כאמור את החברים והמשפחה הקרובה על רחבת הריקודים, כך שהם מקפידים גם להושיב אותם כמה שיותר קרוב. קחו בחשבון כי האורחים שלכם, ללא יוצא מן הכלל, ירצו לחגוג אתכם על רחבת הריקודים, כך שאין באמת חשיבות עליונה לשיבוץ של אורחים מסוימים בקרבת הרחבה. כל שנותר לכם הוא לשגר את ההזמנות לאורחים ומיד לאחר קבלת דו"ח המפרט את אלו המגיעים, תוכלו לסדר אותם סביב שולחנות!