וואטסאפ

חשיבות הקולינריה באירוע שלכם

כשם שזוגות מאורסים מחפשים אחר גני אירועים בקיסריה בעלי השם והמוניטין הטוב ביותר, כך הם גם מחפשים אחר החוויה הקולינארית המושלמת ביותר. אירועים, בדגש על אירועי חתונה, מבוססים ברובם הגדול על החוויה הקולינארית המוגשת לאורחים. אירוע לא יוכל להיות מוכתר כהצלחה ללא חוויה קולינארית משובחת. על מנת להבטיח את החוויה המושלמת, נערך ערב טעימות שבו תוכלו לבחור את המנות החביבות עליכם ביותר והן יוגשו לאורחים היקרים לכם.

היזכרו בפעם האחרונה שאתם הייתם אורחים

הדגש הרב שמעניקים לחוויה הקולינארית לגמרי מוצדק. נסו אתם להיזכר בפעם האחרונה שבה אתם הייתם אורחים באירועים: עד כמה הייתם שבעי רצון מהאוכל שהוגש לכם? כל עוד הייתם מרוצים ונהניתם, דיברתם טובות על האירוע. במידה והאוכל לא היה לטעמכם, סביר כי זה היה הדבר הראשון שסיפרתם עליו למכרים שלכם שהתעניינו לגבי האירוע שהתארחתם בו. האוכל מייצר חוויה בקרב האורחים ועל כן חשוב להצטיין בו.

מי נוכח לאורך כל האירוע שלכם? האוכל

שלב קבלת הפנים אורך כשעה אחת באירוע, טקס החופה כ-20 דקות ורחבת הריקודים כשלוש שעות לערך. בעוד לכל חלק באירוע יש זמן קצוב, לאוכל באירוע אין: הוא נוכח בכל חלק וחלק באירוע. מאחר ומדובר על אלמנט כל כך דומיננטי, חשוב להצטיין בו. גני אירועים בקיסריה משקיעים בחוויה קולינארית משובחת המבוססת על חומרי גלם טריים, טכניקות מתקדמות ומודרניות וצורות הגשה מרהיבות. המטרה? להפתיע ולמנף את החוויה של האורחים. זיכרו: אלמנט כל כך מוביל באירוע חייב להיות מושלם!

שריקת פתיחה מבטיחה, ביס מתוק לסיום

האוכל ילווה את האורחים שלכם בכל שלב ושלב באירוע: כבר בשלב קבלת הפנים, דרך הארוחה המרכזית ועד הביס האחרון בקינוח מתוק ועשיר. בפגישות ההיכרות שלכם עם גני אירועים בקיסריה כדאי להתעניין לגבי השף, המוניטין שלו ועד כמה התפריט מגוון. חשוב מאד שתעניקו חשיבות לפאן הקולינארי באירוע שלכם – הוא זה שיבסס את מרבית החוויה של האורחים היקרים לכם המגיעים להיות עדים להחלפת הסטטוס שלכם ממאורסים לנשואים. בתיאבון!