וואטסאפ

ארגון נכון של חתונה בשרון יוליד חתונה בלתי נשכחת

לא במקרה אתם מחזיקים ביומן שעוזר לכם לנהל את עצמכם: תיעוד של פגישות, תזכורות לאירועים חשובים וקביעה של תורים שונים שאתם רוצים להתייצב בהם. היומן הפיסי שינה את דמותו בשנים האחרונות ליומן וירטואלי הזמין לכם במכשיר הסלולארי. ממש כמו שאתם צריכים כלי עזר על מנת לנהל את שגרת חייכם, כך אתם זקוקים גם לכמה עצות ניהוליות לפני חגיגת האירוע שלכם עם "קיסר ים". חתונה בשרון דורשת ארגון ללא כל ספק, ובכדי להבטיח כי גם אתם מוכנים להפקה של חייכם, כדאי מאד שתאמצו את הטיפים הבאים לארגון מוצלח של אירוע.

כחצי שנה לפני האירוע: מתחם אירועים ורשימת מוזמנים

במרבית המקרים, הזוגות משנים את הסטטוס למאורסים והם מתחתנים כעבור חצי שנה לערך. שריקת הפתיחה להפקת האירוע נשמעת מיד עם שינוי הסטטוס שלכם, בעת שהדבר הראשון שעליכם לסגור הוא את מתחם האירועים ואת רשימת המוזמנים. מה עושים קודם? שאלה טובה! ראשית, הכינו את רשימת המוזמנים שלכם כאשר המטרה היא להבין כמה אורחים אתם עתידים לארח. מיד לאחר מכן, תוכלו לאפיין את גודל האירוע: אירוע חתונה גדול או אירוע בוטיקי. כעת, תוכלו להעלות הילוך ולהגיע לפגישה עם מנהלי האירועים של "קיסר ים" שיציעו לכם את פורמט האירוע המתאים לכם ביותר.

תעדו כל הוצאה שלכם בדו"ח מרוכז

מנהל האירוע שלכם לבטח ימליץ לכם על הדבר הבא וכך גם כל זוגות החברים שלכם שכבר התחתנו: לא יוצאים לתהליך הפקת האירוע ללא דו"ח הוצאות מרוכז. כל הוצאה שיש לכם – החל מספק המזכרות ועד ההוצאה בדבר שדרוג בר האלכוהול חייבת להיות מתועדת. אירוע כמו חתונה הוא אירוע שהדבר שמאפיין אותו יותר מכל הוא האינסוף, השפע ומגוון האפשרויות הזמין לכם. בכדי שלא תאבדו את הראש ולא תיצרו לעצמכם חורים בכיסים, מומלץ מאד לתעד את כל ההוצאות שלכם באופן הבא: בעמודה אחת יצויין שם הספק ובעמודה הצמודה אליו העלות שלו. מובן כי על מנת שדו"ח ההוצאות שלכם יהיה עם תכלית, עליכם להגדיר תקציב כולל לכל הפקת האירוע על מנת שתדעו בכל רגע נתון האם אתם עומדים בתקציב או חורגים ממנו.

שתפו פעולה עם מנהל האירוע שלכם

חתונה בשרון היא חתונה שבה אתם זוכים לעבוד עם חוד החנית של מנהלי האירועים בארץ. ב"קיסר ים" תעבדו עם מנהלי אירועים מנוסים וכאלו שהפיקו וניהול מאות של אירועים! המשמעות היא שיש לצידכם לאורך כל הפקת האירוע איש מקצוע שיוכל לכוון אתכם לדרכים הנכונות, להמליץ לכם על ספקים טובים באירוע ובעיקר להיות זמין לכם למען ההצלחה המשותפת. מנהל האירועים שלכם הוא במידה רבה כמו מנהל אישי: איש מקצוע בעל ניסיון שהמטרה שלו היא ברורה – הצלחה! שתפו פעולה עם מנהל האירוע ותוכלו לקצור יותר ויותר פירות.

השקיעו בחוויה של האורחים

ההון היקר ביותר באירוע שלכם הוא ללא ספק האורחים. אם תחשבו על זה, האורחים המגיעים אל האירוע הם האנשים שאתם אוהבים יותר מכל: חברים טובים מכל השנים, בני המשפחה היקרים ללבכם ועוד מכרים שרוצים לכבד אתכם ביום הכל כך נדיר ומיוחד שלכם. ההשקעה שלכם באורחים היא בעצם השקעה בכם: ככל שתשקיעו יותר באורחים, כך הם יהיו מרוצים יותר וכך החוויה שלכם וגם שלהם מהאירוע תהיה טובה יותר. אם כן, מה היא השקעה באורחים? שדרוג בר האלכוהול, הוספה של עמדת מזון, שילוב ספקי אטרקציות וספקי מזכרות ועיצוב המתחם. העניקו ליקרים לכם מכל את טעם האהבה שלכם.

שבועיים לפני: אישורי הגעה וסידורי שולחנות

אחד הדברים הראשונים שנקבעים לאורך הפקת האירוע שלכם הוא תאריך האירוע של חתונה בשרון. כשבועיים לפני האירוע, עליכם לעשות את הסידור האחרון שהוא אישורי הגעה וסידורי שולחנות. המטרה הברורה היא לייצר סדר באירוע ולהיות מארחים כמה שיותר טובים. על כן, תחילה הכינו את אישורי ההגעה והבינו מי מהאורחים עתיד להגיע לאירוע ומי לא. אחרי שיש לכם את מספר האורחים הסופי, תוכלו לסדר את האורחים סביב שולחנות. שימו לב כי לא מדובר על המלצה חמה, אלא על שלב באירוע שעליכם לעשות ולהשקיע בו לא מעט. השולחן בו יושבים האורחים שלכם ישפיע על החוויה שלהם, כך שעליכם לעשות זאת בכובד ראש.