וואטסאפ

איך תצליחו לתכנן אירוע בדקה התשעים עם גני אירועים בקיסריה?

אז כמה זמן לוקח לתכנן אירוע חתונה? תלוי את מי תשאלו. בעוד ישנם הזוגות שעבורם תכנון והפקת האירוע הם פרוייקט של ממש ועל כן הם נערכים לשנה של הכנות, גם ישנם הזוגות שרוצים להתחתן וכמה שיותר מהר – תוך מספר חודשים. אם התארסתם רק הרגע והתחלתם להתעניין לגבי גני אירועים בקיסריה לחתונה בעוד חודשיים או חודש, אתם נכנסים תחת הקטגורייה: חתונה בדקה -90. איך מפיקים חתונה שכזו ואילו טיפים יכולים לסייע לכם לצלוח את המשימה?

חוק מספר אחת: התמקדות

בכדי לתכנן חתונה בדקה ה-90 – חתונה בחודשיים, עליכם להיות ממוקדים. יש אלו שיגידו כי הזמן הקצר שיש להפקת האירוע הוא חיסרון, אך דעו כי מדובר גם על יתרון: אינכם צריכים להפיק את האירוע לאורך שנה שלמה, ובעיקר אתם יכולים להתמקד יותר בעיקר ולהמשיך להתפקס אך ורק בו. התמקדות אומרת לבחון שלושה גני אירועים בקיסריה ולבסוף לבחור אחד, לערוך את רשימת המוזמנים בכמה שעות ולא לפרוס את המלאכה לכמה ימים ולבחור תאריך בגמישות.

חוק החמש: מתוך חמישה ספקים יוצא אחד

כאמור, ההתמקדות שלכם באה לידי ביטוי בין היתר גם בבחירת הספקים המהירה שלכם. ישנם הזוגות שלוקח להם המון זמן לבנות את רשימת הספקים, כאשר הסיבה היא כמובן בדיקה מעמיקה מאד שהם עושים לכל ספק וספק. עם חתונה שאתם רוצים להפיק בדקה ה-90, הכלל הוא פשוט: חוק החמש. לכל תחום יש ספק – ממאפר, דרך צלם ועד דיג'י. בחרו חמישה ספקים מכל תחום ובדקו אותם עם המלצות, תיקי עבודות והשוואת מחירים. לבסוף? עשו את הבחירה שלכם וקבעו מי הספק שממשיך אתכם לאירוע. ככל שתהיו יותר ממוקדים, כך תוכלו לסגור עוד ועוד פינות ולהתקדם אל אירוע מושלם.

בונים את רשימת המוזמנים בשיתוף פעולה עם ההורים

ההכנות הרבות שאתם עושים הן ביתר עבור האורחים שלכם. אם כן, כדאי לחמם מנועים ולהכין את רשימת המוזמנים. מאחר ואין לכם הרבה זמן עד לאירוע, עליכם לצאת בהכרזת SAVE THE DATE ברגע שיש לכם תאריך, וכחודש לפני האירוע לשגר הזמנות. אז איך בונים את רשימת המוזמנים? בשיתוף פעולה עם ההורים שלכם. כשם שלא תגיעו לפגישות עם גני אירועים בקיסריה לבדכם, כך גם אל תערכו את רשימת המוזמנים לבדכם. הסיבה? זה עלול לקחת לכם המון זמן לבד – זמן שכעת אין לכם אותו. על כן, שתפו פעולה עם ההורים והפקידו בידיהם את ארגון מוזמני המשפחה.

הכינו עצמכם מראש להיות גמישים

ועליכם לזכור דבר אחד חשוב: לאורך כל הדרך יהיה עליכם להיות גמישים. הדבר שבו כנראה תצטרכו להתגמש יותר מכל הוא תאריך האירוע. זוגות משריינים את תאריך האירוע שלהם גם כשנה לפני, כך שבעת שאתם מארגנים עם גני אירועים בקיסריה את אירוע החתונה בחודש או חודשיים, יהיה עליכם להתאים את עצמכם אל תאריכים פנויים. דעו כי חתונה בדקה ה-90 יכולה להיות לכם חסכונית, ולא רק מבחינת זמן: נותני שירות שתסגרו איתם בדקה התשעים יכולים להעניק לכם מחירים מיוחדים שלבסוף יובילו להוזלה בעלות האירוע שלכם.