וואטסאפ

חופה לצידו של הים התיכון

"קיסר ים" הוא לא עוד אחד מתוך גני אירועים בשרון שלבטח יצא לכם לשמוע עליהם: החוויה אצלנו ב"קיסר ים" מתחילה עוד הרבה לפני קבלת הפנים החמימה וטקס החופה המרגש: אנחנו מזמינים גם אתכם להיכנס אל חוויה שלא ניתן להעביר במילים, אלא פשוט צריך לחוות אותה. הגן הלאומי קיסריה, גלי הים התיכון המתחלפים ורוח הים המלטפת הם רק חלק ממה שמחכה לכם...

כ-2000 שנה אחרי שהקיסר הרומאי שלט בתחומה של ישראל, הקמנו בשנת 2009 את "קיסר ים" – גן האירועים שנמצא בלבה של קיסריה ובמרכזו של גן הלאומי קיסריה. בכל פינה של הגן הלאומי חבויים אוצרות היסטורים ועשירים שגם הם תורמים לנראות האירוע שלכם. הנמל העתיק נהנה גם מגוון מודרני הודות לטיפוחו, ואת הדרך אל המתחם שלנו יעשה קהל האורחים שלכם לאורכו של גן הלאומי.

אירועי החתונה שאנו מארחים הינם אירועים בטעם ארץ ישראלי, כאשר כל חתונה מופקת במקוריות, תשומת לב, אופי ויצירתיות. אנחנו מקפידים על הדברים הקטנים ביותר, מטפחים את הדברים הגדולים ביותר ומתחייבים להיות גם עבורכם בית מארח לאירוע האהבה הגדול שלכם. צוות מנהלי האירועים שלנו יהיה עבורכם מקור מקצועי שיעניק לכם הרבה מעבר לעצות מקצועיות, אלא גם ביטחון ושלווה עם הפקה נכונה ומדוייקת המתאימה לכם. חלמתם על אירוע שידברו עליו לאורך שנים? החוויה שלכם מתחילה עכשיו!

הגן הלאומי קיסריה: כאן החוויה מתחילה

גם לכם יצא כבר להיות אורחים באירועי חתונה, כך שאתם כבר לבטח מכירים היטב את הכניסה אל מתחמי האירועים: במקרה הטוב מדובר על שביל המוביל אל המתחם, ובמקרים הפחות טובים הגישה אל מתחם האירועים הינה דרך החניה. אנחנו מזמינים אתכם ואת האורחים שלכם להתחיל את החוויה באווירה שונה, נעימה ומחבקת: הדרך המובילה אל "קיסר ים" עוברת דרך הגן הלאומי קיסריה. "קיסר ים" הינו גן האירועים היחיד בישראל הנמצא בתחומו של גן לאומי בישראל!

הגן הלאומי בקיסריה בעל שם בינלאומי והינו אתר אטרקטיבי לתיירים מהארץ והעולם. הדרך אל אירוע החתונה שלכם תהיה מרגשת מאד עבור קהל האורחים שלכם! הדרך גדושה בעתיקות בנות אלפי שנים כאשר נפרסת בפני האורחים שלכם המורשת העשירה, התרבות המרתקת וכמובן שחופי הים התיכון הנשקפים מכל עבר. החוויה מתחילה כבר עם הצעד הראשון וזוהי רק ההתחלה...

ניהול מוקפד ומקצועי לאירוע שלכם

כשאתם בוחרים להתחתן ב"קיסר ים", אתם בוחרים להפקיד את האירוע שלכם בידיים שלנו. לא בכל יום חוגגים אירוע כמו חתונה, כך שהבחירה שתעשו הינה משמעותית וקריטית. גני אירועים בשרון אולי יש לא מעט, אך הצוות המוביל את מתחם האירועים שלנו הוא במידה רבה מה שהופך אותו למיוחד כל כך. אנחנו מאמינים בגישה אישית, אדיבה וחמה שתגרום לכל אחד ואחת מכם להרגיש בבית! מאחר ואנחנו עתידים להיות הבית המארח שלכם, חשוב לנו שכך תרגישו – במקום הכי בטוח ומוגן שתוכלו להיות בו.

חשוב לנו להכיר אתכם, לשמוע אתכם, להכיל אתכם ולמלא אחר הרצונות שלכם: ביום החג הפרטי שלכם, אירוע החתונה, אין משאלה שלא יכולה להתגשם ואנחנו נדאג שכל חלום הכי קטן יהפוך למציאות. אנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא אתכם! הניסיון הרב שלנו מאפשר לנו לכוון אתכם לבחירות נכונות ומדויקות יותר, ובעיקר כאלו שמתאימות לכם. צוות מנהלי האירועים שלנו נשאר אתכם בקשר רציף ומעדכן אתכם לגבי כל התפתחות והתקדמות הרלוונטיות לאירוע שלכם.

אירוע בטעם בוטיקי: כל היתרונות באירוע אחד

גני אירועים בשרון כמו "קיסר ים" מאמינים שהיופי נמצא בדברים הקטנים ועם קהל אורחים מצומצם. אירועי הבוטיק הם האירועים הנחשקים בויתר כיום והם אלו הנמצאים כחביבים ביותר על הזוגות המאורסים. מהי חתונה קטנה? חתונה שבה מאות של מוזמנים מתחלפים ברשימה מצומצמת, ושמסיבת חתונה גדולה הופכת לרחבה אינטימית יותר וסולידית יותר. לאירועים בטעם בוטיקי יש כמה יתרונות בולטים: ראשית, אתם זוכים להכיר את קהל המוזמנים שלכם היטב! מאחר והרשימה הינה מצומצמת, יוצא מצב שכל אורח המגיע לאירוע שלכם הינו אורח קרוב שאתם שמחים לראות. העובדה שאתם מכירים היטב את האורחים גם גורמת לכך שאתם קרובים אליהם יותר, וכך הקשר ביניכם כמארחים לאורחים הינו קרוב יותר ואינטימי יותר.

שקיעה, זוג מאוהב והאורחים שלכם: חופה על הים

לאורך החיים המשותפים שלכם מחכות לכם לא מעט שמחות לחגוג יחד, אך אם יש אירוע אחד שתחגגו פעם אחת הוא אירוע החתונה, בדגש על טקס החופה. רגע לפני שהכוס בחופה נשברת, האם דמיינתם לעצמכם פעם את החופה המושלמת עבורכם? מרבית הזוגות בוחרים בחוף היום כמקום הרומנטי ביותר בעולם, ואיתנו ב"קיסר ים" אתם אכן זוכים להתקדש בברית הנישואין על החוף הים!

חופה על הים הינה חלומם של לא מעט זוגות, ואנחנו שמחים להיות אלו שיגשימו לכם את החלום! החופות שאנו עורכים הן לא חופות הקרובות לים או משקיפות על הים, אלא חופות ממש על הים! אתם והאורחים שלכם תצעדו אל החוף הסמוך מיד לאחר שלב קבלת הפנים, תחליפו נדרים, תישבעו זה לזו, תחושו את הרוח הנעימה ואת החול הזהוב, כאשר התפאורה ברגעים אלו תהיה השקיעה האדמדמה. באירוע החתונה שלכם, כשהרומנטיקה בשיאה, אין מקום ראוי יותר להתקדש בו מאשר במקום הרומנטי ביותר: חוף הים.

מניפת טעמים משובחת: שף דוד שרטר מנצח על תפריט האירוע שלכם

המוטיב המרכזי ביותר באירוע החתונה שלכם יהיה האוכל: הוא יככב בשלב קבלת הפנים, בשל הארוחה המרכזית והוא גם זה שיחתום את האירוע עם ביס מתוק אחרון. מאחר והחלטנו להעניק לכם את החוויה הקולינארית הטובה ביותר, החלטנו גם ללכת על הטוב ביותר: שף דוד שרטר. גם בכל הקשור למניפת המטעמים שתוגש באירוע שלכם, אנו מאמינים בשיתוף פעולה מלא אתכם, ועל כן נזמין אתכם אלינו לערב טעימות מפנק! המטרה? לגבש תפריט לאירוע שלכם. כל המנות ללא יוצא מן הכלל מבוססות על חומרי גלם איכותיים וטריים, יצירתיות והמון תשוקה! אל המטעמים הרבים מצטרף גם בר המשקאות שלנו המבוסס כולו על אלכוהול תוצרת חוץ בלבד.

בחורף או בקיץ: קיסר ים שלכם

אין מדינה לאהבה וגם אין עונה לאהבה! ב"קיסר ים" אתם מוזמנים לחגוג את האהבה הגדולה שלכם בעונה המתאימה לכם ביותר! אם יש משהו שלמדנו הוא שאין נכון או לא נכון, אלא יש בעיקר את מה שמתאים לכל זוג  באופן אישי. על כן, דעו כי ניתן לחגוג את האהבה הגדולה שלכם לצלילי רעמים או עם אורחת נוספת – השמש. את אירועי הקיץ אנחנו מארחים בשני החללים שלנו – החיצוני והפנימי, ואילו אירועי החורף נערכים במתחם הפנימי שלנו המשקיף בתצפית ישירה אל הים.

כשכל אירוע הופך לאירוע גדול

הזדמנות של פעם בחיים צריך לדעת לזהות! הפכו את הרגעים המרגשים ביותר בחייכם לרגעים שלא תשכחו לעולם! שירות אישי, ניהול מקצועי, תפאורה מרהיבה, הגן הלאומי, חוויה קולינארית יוצאת דופן וטעם בוטיקי באירוע שלכם – זה מה שמחכה לכם באירוע החתונה עם "קיסר ים", קיסריה.