וואטסאפ

הטיפים החשובים לחגיגת חתונה קייצית עם גן אירועים בשרון

לא שצריך להכתיר אותה ככזאת, אך עונת הקיץ היא העונה החמה ביותר לחגיגת אירועי החתונה. הביקוש לאירועים בעונה זו נמצא בשיאו, וכך המון זוגות מגיעים אל פגישות היכרות עם גני אירועים. למרות שהעונה נחשבת כעונה הרומנטית ביותר להתחתן בה, עדיין ישנם אתגרים שחשוב שגם אתם תכירו. מנהלי האירועים של גן אירועים במרכז כמו "קיסר ים" יובילו אתכם לבחירות הנכונות ביותר והמתאימות ביותר לחגיגת אירוע קייצי. לפניכם, כמה רעיונות מדליקים למתג את האירוע הקייצי שלכם ולארח את האורחים שלכם על הצד הטוב ביותר:

מבואת כניסה עם משקאות קרים

החוויה של האורחים שלכם מתחילה עם הכניסה אל גן אירועים במרכז. על מנת להעניק להם חוויה קייצית-נעימה כבר מהרגע הראשון, מומלץ להנגיש להם משקאות קרים כבר במבואת הכניסה. למרות ששירותי הבר פועלים וזמינים לרווחת האורחים, חשוב בעיקר באירועי הצהריים להבטיח עמדות שתייה נגישות נוספות שיקלו את עומס החום המאפיין את אירועי הקיץ. בתיאום מראש עם מנהלי האירועים תוכלו לקבוע קונספט מתאים ואת סוגי המשקאות.

חכמים בשמש: עמדת קבלת פנים עם קרם הגנה

המון זוגות רוצים להפוך את אירוע החתונה לאירוע מקורי ויצירתי שהמטרה שלו היא להפתיע את האורחים. הקשר הישיר שלכם עם האורחים לא בא לידי ביטוי רק בחיבוק, נשיקה וברכות חמות, אלא גם במחוות הקטנות המחכות להם לאורך האירוע. כך לדוגמא, ניתן בעמדת קבלת הפנים להציב עמדה עם קרם הגנה במידה ואתם חוגגים אירוע קיץ בצהריים. באירועי הקיץ הנערכים בשעות הצהריים, שלב קבלת הפנים נערך בחלל החיצוני של מתחם האירועים, כך שהאורחים לא אחת חשופים לשמש. עמדה של קרם הגנה תשמור על האורחים שלכם מפני השמש ותהפוך אתכם למארחים מדליקים ומקוריים.

מזכרות קייציות: מניפות ממותגות של האירוע

ומה לגבי מזכרות שתעניקו לאורחים שלכם? למרות שאת המזכרות נהוג להעניק בסוף האירוע כמתנת סיום, הרי שתוכלו להעניק את המזכרות שלכם גם בפתיחת האירוע. "קיסר ים", גן אירועים במרכז, ימליץ לכם על שילוב של עמדת מזכרות בעלות זיקה לקיץ: כך לדוגמא ניתן להעניק מניפות ממותגות בשמות שלכם עם תאריך האירוע, כמו גם משקפי שמש מדליקים וממותגים שישרתו את האורחים בשלב קבלת הפנים הנערך תחת כיפת השמיים ולאורך טקס החופה. רק דמיינו לעצמכם את האפקט החזותי שנוצר בעת שכל האורחים שלכם מצטלמים עם אותם המשקפיים...

מה מוודאים עם מנהל האירועים?

גן אירועים כמו "קיסר ים" דואג לכם לצוות מקצועי של מנהלי אירועים. על כן, אתם יכולים להיות שקטים כי האחריות על רווחת האורחים שלכם מופקדת בידיהם של מנהלי אירועים מנוסים ומיומנים. הם אלו שידאגו לפתרונות מיזוג, מאווררים ואזורים עם פתרונות הצללה – הכל כדי להפוך את האירוע הקייצי שלכם לאירוע בלתי נשכח!