וואטסאפ

חתונה מיוחדת בצפון

להפיק חתונה בסגנון אחר

צפון הארץ ואזור החוף מהווים מוקד משיכה לזוגות שמתכננים את החתונה שלהם וחולמים על אירוע מיוחד במינו, ייחודי, מקורי וכזה שלא יפסיקו לדבר עליו. כדי לארגן חתונה מיוחדת בצפון אפשר לבחור מיקום מעניין, להשתמש בחוף הים כתפאורה מושלמת או להחליט על שעה מסוימת שבה שקיעת השמש תיקח חלק בטקס החופה המרגש ממילא. בסופו של דבר חתונה היא אירוע מרגש שיש ציפייה רבה לקראתו ולכן חשוב לשים לב לכל הדקויות והפרטים הקטנים, שייקחו בכך חלק.

בשנים האחרונות יש שיח ציבורי ער בנושא של הפקת חתונות מיוחדות. זוגות רבים מאסו באירועים השגרתיים, בהם ידוע לאורחים בדיוק מה עומד לקרות ומה סדר העניינים באירוע. הזוגות רוצים להפתיע, להיות מקוריים ולחשוב על הרעיון המקורי שאף זוג לא חשב עליו לפניהם. כל זוג רוצה שהחתונה שלו תהיה האירוע שכולם ידברו עליו ואולי אפילו, בתורם – ינסו לחקות. מרצונות אלה נובעים הניסיונות להפיק חתונה מיוחדת ומרגשת – חתונה בסגנון מקורי.

איך חתונה הופכת למיוחדת?

ישנם לא מעט אלמנטים בהפקת אירוע חשוב כמו חתונה שיכולים לעשות את ההבדל ולמצוא את הסגנון הייחודי שהחתן והכלה מחפשים. התפריט והמנות יכולים להיות ייחודיים, אפשר לבחור גן אירועים עם צמחייה ייחודית שתספק תפאורה מרהיבה, כדאי לבחור בשעה משעות היממה שיהיה בה משחק של אור וצל, של שמש עם עננים או כמובן השקיעה המרהיבה שהיא התפאורה שכל זוג היה רוצה בזמן החתונה שלו.

כאשר מנסים להפיק חתונה בסגנון אחר צריך לחשוב על קונספט שונה. על אווירה שונה, על סדר פעולות שונה במהלך האירוע וכמובן על כל דרך אחרת שעשויה להפתיע את האורחים לטובה, לגרום להם להתפעל והחשוב מהכול – לגרום להם לשמוח ולהעריך את המחשבה עליהם, שכן המטרה של החתן והכלה היא לארגן אירוע שהאורחים ייהנו לקחת בו חלק, אך שיהיה שונה ממה שהם רגילים או מאירועי שהם לקחו בהם חלק עד עכשיו. כל חתן וכלה רוצים להציב רף גבוה לקראת האירועים הבאים של החברים והמכרים שלהם – רף שכל אחד ינסה לעבור ולא בטוח שיצליח.

רוצים לחגוג את החתונה שלכם באופן קצת אחר ומחפשים מקום מיוחד לחגוג בו? גן האירועים קיסר ים הוא המקום המתאים לכם. מעבר לנוף הים המשגע שהוא מציע, יש בו מרחב נהדר שמתאים לכל חתונה שבקלות יכולה להפוך למיוחדת במינה. לאפשרויות השונות העומדות לרשותכם, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 052-9097921