וואטסאפ

חתונה חברתית

מהי חתונה חברתית ולמי היא מתאימה?

אין זה סוד שחתונה רגילה וממוצעת עולה לא מעט כסף. החתן והכלה שואפים לאירוע מושלם, מקורי ומיוחד וכמובן בלתי נשכח ולשם כך צריך להזמין נותני שירות וספקים מעולים ונחשבים בתחומם. כמובן ששכירת השירותים של ספקים אלה אינה זולה ובסופו של דבר סכום התשלום גבוה וכל שנותר לזוג המאושר הוא לקוות שבעזרה של בני משפחה והמתנות שהתקבלו – אפשר יהיה לכסות את ההוצאות ואולי אפילו להרוויח מעט כסף כדי לשים בצד ולהיעזר בו להתחלת החיים המשותפים.

כאשר מחליטים לארגן חתונה חברתית מתכוונים שהאורחים, בני המשפחה והחברים ייקחו חלק בהכנות ובארגונים, וכך כאשר כל אחד עושה או מכין משהו – אפשר לחסוך את ההוצאה של אותו ספק שירות שהיה עושה זאת באופן מקצועי. בחירת רשימת השירים, הבאה מהבית של מערכת הגברה ורמקולים והכי חשוב – בישול האוכל שיוגש לאורחים במהלך החתונה, אלה הם רק חלק ממה שאפשר לעשות במסגרת חתונה שכזו. כאשר כל אחד עושה משהו ותורם את חלקו – יתקבל אירוע מיוחד במינו שאף אחד לא ישכח.

למי מתאימה חתונה כזאת?

מה שבאמת חשוב לדעת על חתונות חברתיות הוא שהכוונה הראשית בהן היא לחסוך כסף רב. המטרה המשנית שמושגת היא אחווה חברית שאי אפשר כמעט להשיג בשום דרך אחרת. חבורה גדולה של אנשים שפועלים, עושים, תורמים ונותנים מעצמם כדי שהחברים שלהם יוכלו להתחתן חתונה לא פחות ממושלמת בלי לשלם עליה סכומי עתק.

אין ספק שגם האורחים שאמנם נותנים, עושים ועמלים ייהנו מאד מהחתונה המיוחדת. הם יחוו צורה שונה של ארגון אירוע ויזכרו זאת לקראת הפעם הבאה שהם עצמם יצטרכו או ירצו לארגן חתונה או כל אירוע אחר בחברת חברים ובני משפחה שונים. אי אפשר שלא ליהנות באירוע שיתופי ומיוחד שכזה.

מתכננים לערוך חתונה בסגנון כזה ומחפשים מקום מיוחד שבו לחגוג אותה? גן האירועים קיסר ים הוא המקום המתאים לכם. נוף הים המשגע שיעטוף אתכם ואת אורחיכם מכל עבר יוסיף לא מעט לאווירה וכל זאת לצד מיקום מושלם ושירות ברמה גבוהה. לאפשרויות השונות העומדות לרשותכם, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 052-9097921