וואטסאפ

חתונה קטנה בטבע

מה צריך בשביל חתונה בטבע?

זוגות רבים חולמים על חיק הטבע בתור התפאורה המושלמת באירוע החתונה שלהם. הם רוצים אירוע מיוחד, מרגש וכזה שיהיה יוצא דופן וזכור לטובה. למזלם – מזג האוויר בישראל הוא כזה שמאפשר לקיים אירוע בחוץ בימים רבים. גם בחורף או בקיץ אפשר להסתדר עם חתונה בחוץ ובעזרת אביזרים או עזרים המיועדים לאירועים בחיק הטבע – להפוך את האזור לנוח ומתאים להתכנסות של כמות גדולה של אנשים. לא בכדי הפכו חתונות בחיק הטבע למבוקשות במיוחד. התחושה המתקבלת היא של מפגש חברים שכולל שמחה גדולה וכמובן אוכל וריקודים.

 

חתונה בטבע היא אירוע קסום. צמחייה עשירה וירוקה, פרחים מיוחדים וכמובן עיצוב מרהיב של אזור החופה וקבלת הפנים – כל אלה הופכים את השהייה במקום לחמה ונעימה ומתקבלת תחושה נפלאה של השתייכות וחיבור לטבע. החתונה יכולה להתקיים בטבע לכל אורכה ואפשר גם לשלב בין ארגון חלק מהאירועים בחוץ לבין מקום סגור הנמצא בקרבת מקום. אנשים רבים נמשכים מאד לרעיון של אירועים בחוץ ופחות מתחברים לאולמות אירועים שהעיצוב שלהם עלול להיות יותר מנוכר ופחות אישי.

 

כל חתונה אפשר לקיים בטבע?

בוודאי! אימא טבע אוהבת ומחבקת את כל מי שחוגג, בוודאי אם מדובר באירוע מרגש כמו חתונה – איחוד בין שני אנשים שמחליטים לחיות את החיים שלהם ביחד למשך זמן ארוך ככל האפשר. על פי הדעה הרווחת בקרב ציבור המתחתנים רק חתונה קטנה בטבע תהיה אירוע מוצלח ומתאים, אך אין זה נכון וכיום, בעזרת תכנון מוקדם והכנות מדויקות מבעוד מועד – אפשר לארגן גם חתונה גדולה עם הרבה משתתפים וכולם ייהנו מהחיבור לטבע והאפשרות להרגיש כאילו הם נמצאים בגינה ומבלים ביחד עם בני משפחה וחברים, וכמובן שמחים עם החתן והכלה.

 

מחפשים לוקיישן מיוחד לערוך בו את החתונה שלכם? אוהבים את הים ורוצים שהוא יהווה חלק מרכזי מהתפאורה בחתונה? גן האירועים קיסר ים הוא המקום המתאים לפנות אליו ולהיעזר בשירותיו. לאפשרויות השונות העומדות לרשותכם, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 052-9097921