וואטסאפ

חתונת בוטיק

איך לארגן חתונת בוטיק

כשמתחילה תקופה האירוסין מתחילות לעבור בראשיהם של החתן והכלה גם מחשבות בנוגע לאירוע עצמו – איך הוא יהיה, אילו שירותים יהיו בו, מי יהיו הספקים ואיך אפשר להפוך את החתונה למיוחדת במינה. אחת אפשרויות היא על ידי ארגון חתונת בוטיק. נשאלת השאלה – מה זה אומר? איך נראית חתונה כזאת ומה צריך כדי שהחתונה תהיה מיוחדת בצורה כזאת? באופן כללי חתונה המוגדרת כבוטיק היא חתונה שיש בה ניחוח יוקרתי, אווירה ייחודית ותחושה של יוקרה.

החוכמה האמיתית באירוע בוטיק היא לבחור ספקי שירות שהשירותים שלהם נראים ונחשבים לעילית – קייטרינג, עיצוב מוקפד ויוקרתי, בגדים המיוצרים או מעוצבים על ידי מעצבים נחשבים וכמובן מקום שמאפשר לחתונה להיות מיוחדת במינה, כזה שמספק תפאורה עוצרת נשימה או שניתן ליהנות בו מערך מוסף קצת אחר – שפת הים, שעת השקיעה או עצם קיום טקס החופה עם הנוף של השקיעה והים.

למה דווקא חתונות בוטיק?

כאשר מדברים על אירועי בוטיק – מיד חושבים על ידוענים או דמויות מפורסמות. לא בכדי זוגות רבים רוצים לחקות את מושא ההערצה שלהם ולארגן את החתונה לכל הפחות כמו אלה שאותם הם מוקירים או מעריצים. למשך יום או ערב אחד – החתן והכלה מרגישים בעצמם כמו דמויות שכל האורחים נושאים אליהן את עיניהם, מסתכלים עליהן, רוצים בקרבתן ומעריכים את כל מה שיש בחתונה והוזמן מתוך חשיבה על האורחים וההנאה השלמה שלהם.

חתונות בוטיק צריכות להיות בעלות קונספט שמשקף את החזון של החתן והכלה, מבטא כלפי חוץ את האהבה שלהם זה כלפי זו ואת הרצון הכן והאמיתי שלהם לארגן אירוע שבו מי שמוזמן מגיע לאירוע של פעם בחיים, אירוע ייחודי שלא יהיה דומה לשום אירוע אחר.

מחפשים דרך להפוך את החתונה שלכם למיוחדת יותר? חתונה אינטימית ויוקרתית מאד? גן האירועים קיסר ים הוא המקום המתאים לעשות את כל זה: להפוך אירועי אינטימי וכל כך חשוב לאירוע מסוג אחר, אירוע מיוחד במינו. לאפשרויות השונות העומדות לרשותכם, לחצו כאן ולפרטים נוספים, צרו קשר בטלפון 052-9097921