וואטסאפ

הפוך על הפוך: הכירו את החתונה ההפוכה

חיים שלמים מחכים זוגות מאוהבים לאירוע אחד בלבד: אירוע האהבה. בעוד ישנם אירועים המגיעים במחזוריות קבועה כמו חגים או ימי הולדת, חתונה היא מסוג האירועים שזוכים לחגוג ולחוות פעם אחת בלבד. המשמעות? חוגגים אותם על הצד הטוב ביותר ובדרך המתאימה לכם! הימים בהם החתונות היו נערכות בפורמט אחיד עם אולמות אירועים בשרון אינם עוד, וכיום יכולים כל הזוגות המאורסים לחגוג את האירוע שלהם בדרך המתאימה להם. על החתונה ההפוכה כבר שמעתם?

קבלת פנים בדמות ארוחה נפלאה עם אולם אירועים בשרון

באירוע החתונה ההפוכה שלכם האורחים יגיעו מיד אל שלב קבלת הפנים, אך לא רק אליו. אם יש דבר שמאפיין את החתונה ההפוכה יותר מכל דבר אחר הוא העובדה כי הארוחה המרכזית מוגשת לאורחים כבר עם הגעתם. כידוע, באירועי החתונה האחרים הארוחה המרכזית מגיעה לאחר שבונים מתח ומעוררים את התיאבון, אך כאן זוכים האורחים לארוחה טעימה ומשובחת כבר עם הגעתם: חיבוקים, נישוקים ומיד נשנושים. החלטתם ללכת על חתונה בשרון? החתונה ההפוכה יכולה להיות אפשרות מצוינת בשבילכם!

האורחים שבעים? זה הזמן להתקדש!

אחת הסיבות שהזוגות המאורסים בוחרים לערוך את החתונה ההפוכה עם גן אירועים בשרון נעוצה בעובדה כי המון פעמים האורחים מעט חסרי סבלנות בטקס החופה. על מנת להפוך אותם לנינוחים יותר ומכילים יותר את הטקס המרגש, דואגים לכך שהם יגיעו שבעים ומרוצים אל טקס החופה ויוכלו ליהנות ממנו ללא כל הפרעות. נסו לחשוב בעצמכם על האירועים שאתם מארחים בבית שלכם: הרי שהאוכל הוא מוטיב האירוח המרכזי וכך גם עם החתונה שלכם הנערכת עם אולם אירועים במרכז. בפגישת ההיכרות שלכם עם מנהל האירועים תוכלו להתייעץ לגבי פורמט החגיגה המתאים לכם ביותר, לרבות פורמט החתונה ההפוכה.

מה עוד נותר לעשות? לשמוח ולרקוד!

חתונה קטנה בשרון בפורמט של חתונה הפוכה לא רק מאפשרת לכם לארח את האורחים שלכם באוכל נפלא ומשובח כבר עם הגעתם אל גן אירועים במרכז, אלא בעיקר מבטיחה לכם רחבת ריקודים ארוכה ללא כל הפרעות. במרבית האירועים, רחבת הריקודים נקטעת בעקבות הגשת המזון לשולחן, כך שהאורחים וגם אתם מגיעים לשיא מסוים, ובעת שהמזון מוגש נעצרת כל החגיגה לכחצי שעה. אם ברצונכם להבטיח רחבת ריקודים רצופה שממנה האורחים שלכם לא ירדו – החתונה ההפוכה היא בשבילכם. גני אירועים בשרון חוגגים את החתונות ההפוכות וממליצים להמון זוגות להיצמד לפורמט זה.

מה באמת יוצא לכם מאירוע שכזה?

במידה רבה, חתונה קטנה הנערכת כחתונה הפוכה מסתמנת כמאד ידידותית לקהל האורחים המבוגר יותר. מה שבאמת מעניין את הקהל המעט יותר מבוגר הוא לכבד אתכם, לחבק אתכם ולנשק אתכם. על כן, יהיה מתחשב מאד מצדכם לארח את המוזמנים האלו בארוחה מפנקת כבר עם הגעתם, לאפשר להם להיות נוכחים בטקס החופה ואף להישאר לרקוד אתכם כל עוד הם חשים בנוח. מאחר ושלב רחבת הריקודים הופך רצוף, יוצא מצב שכל האורחים שלכם נוכחים בכל שלבי האירוע, תוך שכל אחד מהם עוזב את האירוע בזמן האידיאלי עבורו. חוגגים חתונה קטנה במרכז? עושים זאת הפוך על הפוך!